Terrazzino zasiadł w jury podczas preselekcji do Eurowizji. Zapytano go, jak ocenia nasze szanse w Lizbonie. Oj, jego reakcja i mina wiele zdradzają

Stefano Terrazzino ocenił szanse naszego reprezentanta na tegorocznej Eurowizji. Nie pokłada w nim wielkich nadziei.

Emocje wokół eliminacji do konkursu Eurowizji nie opadają. Kolejne osoby zabierają głos i komentują wybór Gromee i Lucasa Meijera jako naszego reprezentanta. Nie zabrakło oczywiście opinii osób, które zasiadły w jury. Kasia Moś i Stefano Terrazzino w rozmowie z Plotkiem podzielili się swoimi odmiennymi zdaniami.

Bardzo wysoko oceniam te szanse, dlatego że ten refren jest tak bardzo charakterystyczny i zapamiętywany. Jeszcze to jest świetnie wyprodukowane - powiedziała Moś.

Choć Moś entuzjastycznie oceniła piosenkę "Light Me Up", to Terrazzino nie wróży nam wielkiego sukcesu. Jego wypowiedź była dość... wymijająca.

Fajnie by było zająć 3. miejsce - powiedział po chwili zastanowienia.

W załączonym wideo możecie zobaczyć, co brał pod uwagę przy klasyfikacji Terrazzino i z jakiej perspektywy oceniał występ. Przypomnijmy, że tancerz najwyższą ocenę przyznał Happy Prince, więc pewnie nie jest do końca zadowolony z wyboru widzów. 

Terrazzino nie jest jedyną osobą, która nie jest przekonana do reprezentującego nas duetu. Doda także nie jest zachwycona. Jak myślicie, które miejsce zajmiemy?

MT

Więcej o:
Komentarze (3)
Eurowizja 2018. Stefano Terrazzino ocenia szanse Gromee i Lukasa Meijera na Eurowizji 2018
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Evi

  Oceniono 10 razy 6

  Wydaje mi się,że wygrała dobra propozycja :) Nie wiem dlaczego narzekamy,wszak wiadomo,że oceny nie są wiarygodne,racze mocno polityczne. Wszak,nikt mi nie wmówi,że był lepszy występ od Michała Szpaka!A jednak zadecydowało jury,publiczność Europy wybrała Michała!

 • Gość: misiek

  Oceniono 7 razy 3

  To Eurowizja jest konkursem tanca? Nie wiedzialem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  Obciachowy konkurs. Szanse na medalowe miejsce jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX