Paweł z "Rolnika" został ojcem! Jego żona zamieściła zdjęcie dumnego męża. Opis jest zaskakujący

Paweł Szakiewicz z 1. edycji "Rolnika" został ojcem, jego żona na Facebooku opublikowała urocze zdjęcie z dzieckiem na jego rękach. GRATULUJEMY!

Paweł Szakiewicz był uczestnikiem 1. edycji "Rolnik szuka żony", jednak miłość odnalazł już poza programem TVP. Dwa lata temu poślubił uroczą Martynę. W środę 28 lutego urodziło im się pierwsze wspólne dziecko. Kobieta podzieliła się tą dobrą nowiną na Facebooku.

Opublikowała urocze zdjęcie, na którym Paweł troskliwie trzyma pierworodnego potomka na rękach.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje dla dumnych rodziców.

Gratulacje, Tatusiu! Dla Mamusi oczywiście też!
Niech się zdrowo chowa!

Martyna Szakiewicz po porodzie została w szpitalu. Postanowiła podzielić się z fanami tym, co dzieje się na sali. Dała do zrozumienia, że mimo dość ciężkich warunków nic nie jest w stanie zakłócić jej szczęścia i spokoju.

Leżymy w szpitalu, co jakiś czas pojawia się na świecie nowy człowiek i głośno krzyczy, mamy płaczą, ojcowie się wzruszają, jest pięknie, ALE w szpitalu trwa remont! Wykonują go sami fachowcy, to wiadomo, bo bez porządnej "k**wy" się nie obejdzie! I tak od rana jesteśmy razem: my szczęśliwi rodzice, dzieci i latające w powietrzu "k**wy" panów majstrów i jest pięknie - napisała  mama.

Zastanawiacie się, jak Paweł Szakiewicz poradzi sobie jako tata? Jesteśmy pewni, że świetnie da sobie radę. W końcu zdążył już nabrać doświadczenia w roli ojczyma. Jego ukochana ma już jedno dziecko, którym małżonkowie zajmują się wspólnie.

Historia miłości tej pary nadaje się na scenariusz filmowy. Kiedy Paweł bezskutecznie szukał żony w telewizji, okazało się, że ta mieszka tuż za płotem. Martyna była jego sąsiadką. Po powrocie Szakiewicza z programu zakochali się w sobie i teraz tworzą czteroosobową rodzinę.

Życzymy im wszystkiego dobrego!

PC

Więcej o:
Komentarze (10)
Paweł Szakiewicz z "Rolnik szuka żony" został ojcem! Jego żona zmieściła zdjęcie. Opis zaskakujący: Dzieci i latające w powietrzu "ku**y"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ina

  Oceniono 13 razy 5

  te baby to juz nawet dziecka bez wstawiania relacji nie potrafia urodzic. A kim ty i ten twój rolnik jestes zeby informowac ze urodziłas

 • Gość: mk

  Oceniono 2 razy 2

  jakoś udało się zmieścić

 • bzgola

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie żona zmieściła to zdjęcie?

 • alpepe

  Oceniono 3 razy 1

  co on ją tak zagarnia, jakiś cherlawy jest, czy co? Jako ta brzoza pochylona i wierzba płacząca...

 • Gość: gość

  0

  Program był dobrą reklamą jego działalności (mlekomaty). Gratuluję rodzicom i życzę maluchowi urody po mamie.

 • Gość: koko szanel

  0

  Historia tej pary na scenariusz filmowy ? Błagam, przynajmniej telenowela , setki odcinków, a najlepiej dajcie do nich kamery i relację non stop. Kogo to obchodzi ???

 • wujojano

  0

  To, co robią panowie fachowcy przy robocie, popularnie nazywa się "rzucaniem dziewczynkami" - bynajmniej nie w znaczeniu "dziećmi płci żeńskiej", ale samo określenie z dziećmi skojarzyć się może.

 • Gość: Aga

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo ładna dziewczyna i życzę szczęścia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX