Podobno to przez nią rozpadło się jedno z najbardziej lubianych małżeństw Ameryki. Lawrence w końcu zabiera głos

Jennifer Lawrence i Chris Pratt poznali się na planie filmu "Pasażerowie". Krótko potem aktor ogłosił rozwód z żoną i niemal równolegle pojawiły się plotki o jego romansie z koleżanką z planu. Dziś Lawrence mówi, jak było.

Anna Faris i Chris Pratt byli jedną z najbardziej lubianych par Ameryki, więc kiedy w sierpniu zeszłego roku niespodziewanie ogłosili separację po 8 latach małżeństwa, wszyscy byli w szoku. Bardzo szybko pojawiły się spekulacje, że do rozstania doszło z winy aktora, który rzekomo wdał się w romans z Jennifer Lawrence

Plotki pojawiły się po tym, jak w 2016 roku Pratt i Lawrence zagrali parę w filmie "Pasażerowie". Żadne z nich nie odniosło się do tych rewelacji aż do teraz. Aktorka zapytana o rzekomy romans w wywiadzie radiowym odpowiedziała jednoznacznie:

Nie miałam romansu z Chrisem Prattem na planie "Pasażerów". To dobry żart. On rozwiódł się dwa lata po naszym poznaniu i wszyscy nagle zaczęli mnie obwiniać. Myślałam sobie, co do... 

Anna Faris i Chris Pratt byli ukochaną parą zagranicznych mediów. Poznali się w 2007 roku, kiedy ich kariera nabierała jeszcze rozpędu, rok później byli już zaręczeni. W 2012 roku urodził im się syn, Jack. Niestety, w sierpniu 2017 roku oświadczyli, że się rozwodzą, zaznaczając, że "nadal się kochają i szanują". 

WJ 

Więcej o:
Komentarze (12)
Jennifer Lawrence rozbiła małżeństwo Chrisa Pratta i Anny Faris? Aktorka pierwszy raz komentuje doniesienia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Rob ROY

  Oceniono 35 razy 17

  Czy może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi z tą Lawrence? Zwykła przeciętna laska, z małymi oczkami i naprawdę niczym wyróżniającym się. Skąd te zachwyty nad nią?

 • Gość: d.

  Oceniono 4 razy 4

  Ona spotykała się wtedy z Aronofskym. Pratt się pewnie rozwiódł, bo jego kariera nabrała rozpędu.

 • Gość: chlop

  Oceniono 1 raz -1

  boze przeciez to szkaradztwo

 • Gość: handlarz pierzem

  Oceniono 31 razy -9

  no cóż. szkoda że ludzkość nie jest dość świadoma, by skojarzyć mroczną stronę tej pani. przeciętna aktorka, w młodym wieku wybiła się dzięki pewnym "ustępstwom". czemu raptem jest promowana? ktoś z niej robi celebrytkę? ludzie rozumnie wiedzą, czemu i komu karierę zawdzięcza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX