Polsat ma swoją Joannę Krupę. "Ja jestem kurduplem, a ona...". Uczestnicy "TzG" mogą się bać. Poznajcie Olę Jordan

Ola Jordan to nowa jurorka w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak się czuje w nowej roli? Porozmawialiśmy z nią na konferencji ramówkowej Polsatu.

"Taniec z Gwiazdami" kilka dni temu oficjalnie poinformował, kto zastąpi w jury Beatę Tyszkiewicz. Na jej miejscu zobaczymy Olę Jordan. To tancerka polskiego pochodzenia, znana z brytyjskiej edycji programu, w której występowała przez 10 lat. Ola pojawiła się na konferencji ramówkowej Polsatu, gdzie najpierw zatańczyła na scenie, a potem udzielała wywiadów. Mieliśmy okazję z nią porozmawiać. Jaką jurorką będzie?

Jeśli chodzi o moich partnerów w "Tańcu z Gwiazdami" w Anglii, to ja byłam raczej surowa. Tak, ja mogę być surowa - powiedziała nam Jordan.

Czy to znaczy, że uczestnicy programu mogą się bać? Beata Tyszkiewicz była raczej łagodną jurorką. Wielu mówi też, że Polsat ma w końcu swoją Joannę Krupę. Jak Jordan na to reaguje?

Ja jestem kurduplem, a Joanna Krupa jest wysoka, także nie wiem... - wyznała z uśmiechem. 

Będziecie oglądać nową edycję "Tańca z Gwiazdami"? 

JT 

Więcej o:
Komentarze (8)
Kim jest Ola Jordan?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mn

  Oceniono 11 razy 9

  Witaj, Olu Jordan! Teraz czekamy na zdjęcia na ściankach, porady - co zrobić, żeby wyglądać jak Ola Jordan, co jeść, żeby wyglądać jak Jola Jordan, jakie majtki nosi Ola Jordan, jak mieszka itp

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 9 razy 9

  Sympatyczna. ale tańca ze szwagrem kuzyna przyrodniego brata z drugiego małżeństwa, który był statystą w "Klanie", oglądał nie będę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo ładna babka, ale tych dansów uj wi z kim nie będę oglądał.

 • minkat

  Oceniono 5 razy 1

  nie jest taka plastikowa jak Krupa i pewnie nie grywala za mlodu w filmikach dla fetyszystow.

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 3 razy 1

  Sympatyczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX