Katarzyna Zielińska zaledwie 2 miesiące po porodzie walczy o powrót do formy. Wiemy, co robi. To takie proste!

Katarzyna Zielińska zaledwie 2 miesiące po porodzie wzięła się za intensywne ćwiczenia. O tym, jakie ma plany treningowe opowiedział jej znajomy w rozmowie z portalem "Fakt.pl".

Katarzyna Zielińska w połowie grudnia 2017 roku po raz kolejny została mamą. Na świat przyszedł jej drugi syn. Aktorka "Barw szczęścia" zaledwie 2 miesiące po porodzie postanowiła wziąć się porządnie za regularne i intensywne treningi, żeby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Osoby z otoczenia gwiazdy, w rozmowie z portalem "Fakt.pl", zdradziły więcej szczegółów na ten temat.

Mały Aleksander ma dwa miesiące i Kasia nie boi się już zostawiać go pod opieką męża czy siostry, którzy najczęściej pomagają jej w opiece nad dziećmi. Dlatego pojawiła się ostatnio na kilku branżowych imprezach i powoli wraca do pracy - powiedział informator portalu "Fakt.pl".

Znajomy gwiazdy uchylił również rąbka tajemnicy na temat planów i celów treningowych aktorki na najbliższą przyszłość:

Najbardziej chciałaby się pozbyć boczków i popracować na płaskim brzuchem. Ale ważny jest dla niej już sam powrót do aktywności fizycznej. Planuje zacząć od treningów biegowych, potem być może dołoży inne ćwiczenia.

AG

Jesteś fanem niewyjaśnionych zjawisk? Sprawdź swoją wiedzę w tym quizie
1/15Yeti, tajemniczy stwór, żyje ponoć w wysokogórskich rejonach w:
Zobacz także
Komentarze (6)
Katarzyna Zielińska 2 miesiące po porodzie walczy o powrót do formy. Jej znajomy zdradził w rozmowie z "Fakt.pl", w jaki sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: misiek

  Oceniono 5 razy 5

  To nie jest powrot do formy. To forma parcia na szklo.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda bardzo ładnie! :)

 • Gość: Wredna małpa

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejna "gwiazda" walczy o powrót do formy. Normalne matki wracają do formy wychodzac z dziećmi na spacery i starając się ogarnąć dom (czytaj sprzątanie,pranie,gotowanie ,zakupu). Ale z perspektywy warszawskich salonów świat wygląda inaczej.

 • Gość: miecio

  0

  A mnie jak dzieciaki się porodziły to brzucho urosło...i już tak się ostało...

 • Gość: miecio

  0

  A do Barw Szczęścia to Panie wróci aby????.... Bo bez Zielińskiej Barwy szczęścia straciły barwę....

 • Gość: alinka323

  Oceniono 1 raz -1

  Super, podziwiam takie kobiety! Mi (przy pierwszym porodzie) powrót do formy zajął prawie rok, a przy drugim - głównie dzięki poradnikom z womenshealth.pl - tylko pół roku. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX