Katarzyna Zielińska zaledwie 2 miesiące po porodzie walczy o powrót do formy. Wiemy, co robi. To takie proste!

Katarzyna Zielińska zaledwie 2 miesiące po porodzie wzięła się za intensywne ćwiczenia. O tym, jakie ma plany treningowe opowiedział jej znajomy w rozmowie z portalem "Fakt.pl".

Katarzyna Zielińska w połowie grudnia 2017 roku po raz kolejny została mamą. Na świat przyszedł jej drugi syn. Aktorka "Barw szczęścia" zaledwie 2 miesiące po porodzie postanowiła wziąć się porządnie za regularne i intensywne treningi, żeby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Osoby z otoczenia gwiazdy, w rozmowie z portalem "Fakt.pl", zdradziły więcej szczegółów na ten temat.

Mały Aleksander ma dwa miesiące i Kasia nie boi się już zostawiać go pod opieką męża czy siostry, którzy najczęściej pomagają jej w opiece nad dziećmi. Dlatego pojawiła się ostatnio na kilku branżowych imprezach i powoli wraca do pracy - powiedział informator portalu "Fakt.pl".

Znajomy gwiazdy uchylił również rąbka tajemnicy na temat planów i celów treningowych aktorki na najbliższą przyszłość:

Najbardziej chciałaby się pozbyć boczków i popracować na płaskim brzuchem. Ale ważny jest dla niej już sam powrót do aktywności fizycznej. Planuje zacząć od treningów biegowych, potem być może dołoży inne ćwiczenia.

AG

Więcej o:
Komentarze (6)
Katarzyna Zielińska 2 miesiące po porodzie walczy o powrót do formy. Jej znajomy zdradził w rozmowie z "Fakt.pl", w jaki sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: misiek

  Oceniono 5 razy 5

  To nie jest powrot do formy. To forma parcia na szklo.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Wygląda bardzo ładnie! :)

 • Gość: Wredna małpa

  Oceniono 1 raz 1

  Kolejna "gwiazda" walczy o powrót do formy. Normalne matki wracają do formy wychodzac z dziećmi na spacery i starając się ogarnąć dom (czytaj sprzątanie,pranie,gotowanie ,zakupu). Ale z perspektywy warszawskich salonów świat wygląda inaczej.

 • Gość: miecio

  0

  A mnie jak dzieciaki się porodziły to brzucho urosło...i już tak się ostało...

 • Gość: miecio

  0

  A do Barw Szczęścia to Panie wróci aby????.... Bo bez Zielińskiej Barwy szczęścia straciły barwę....

 • Gość: alinka323

  Oceniono 1 raz -1

  Super, podziwiam takie kobiety! Mi (przy pierwszym porodzie) powrót do formy zajął prawie rok, a przy drugim - głównie dzięki poradnikom z womenshealth.pl - tylko pół roku. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX