Królikowski spotkał byłą na ramówce TVP. Usadzono ich... obok siebie. Ich wspólne zdjęcie to definicja niezręczności

Antoni Królikowski i Laura Breszka byli kiedyś parą. Po latach spotkali się na ramówce TVP i, sądząc po ich minach, nie byli tym zachwyceni.

Tak krępującej sytuacji nie życzymy nikomu. Antoni Królikowski i Laura Breszka, którzy kilka lat temu byli parą, spotkali się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Choć starali się unikać swojego towarzystwa, organizator imprezy skutecznie im w tym przeszkodził, usadzając ich... obok siebie. By wyobrazić sobie, jak bardzo byli skrępowani, wystarczy spojrzeć na ich miny uchwycone na zdjęciu.

Na ściance aktorzy pozowali ze swoimi obecnymi partnerami: Królikowski z Julią Wieniawą, a Breszka z Mateuszem Królem z "Korony królów". 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Królikowski i Breszka byli parą od 2012 do 2014 roku. Rozstali się, gdy aktorka miała ponoć dosyć imprezowego stylu życia swojego chłopaka. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (33)
Antek Królikowski spotkał byłą na ramówce TVP. Usadzono ich... obok siebie. Ich wspólne zdjęcie to definicja niezręczności
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mia

  Oceniono 36 razy 30

  Antek wyglada jak naćpany i młodą chyba też częstuje...

 • Gość: ja

  Oceniono 25 razy 23

  Breszka mądra laska

 • gapcio2010

  Oceniono 16 razy 14

  Julia Wieniawa to BYLA taka ladna dziewczyna. A wystarczy kupic zwykle lustro...

 • justas32

  Oceniono 32 razy 12

  TVP powinna zostać po wyborach zlikwidowana - a te wszystkie gęby wywalone na zbity pysk ...

 • Gość: kaczka

  Oceniono 13 razy 9

  Krolikowski jest chyba nacpany a jego panna tez podejrzanie wyglada

 • Gość: GOSCIOWA

  Oceniono 9 razy 7

  Acha, czyli po rozstaniu nie wolno ze soba rozmawiac ani obok usiasc. Kurcze, to nie wiedzialam i kumpluje sie z bylymi.

 • marecky666

  Oceniono 9 razy 7

  A jak to towarzystwo usadzic zeby byly z byla nie siedzial obok???? Nawet podzial na mezczyzn i kobiety osobno nie pomoze :)

 • Gość: Jlo

  Oceniono 5 razy 5

  Czy naprawdę niektórzy ludzie aż tak lubią robić z siebie pajaców, czy to tylko dzięki mediom mamy takie wrażenie? Niegdysiejsze WIELKIE GWIAZDY aktorstwa imponowaly umiarem, skromnością i nie epatowaly swoimi zasmarkanymi prywatnosciami...wszystko schodzi na PSY niestety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX