Nowa postać w "Pierwszej miłości". To piosenkarka, którą na pewno znacie z Eurowizji lub programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Aleksandra Gintrowska dołączy do obsady serialu "Pierwsza Miłość". W Wadlewie pojawi się Ula, szybko zyska sympatię mieszkańców i równie szybko ją straci!

"Pierwsza miłość". Mieszkańców Wadlewa, a zwłaszcza Dzieciątkiewicza czeka spore zaskoczenie. Do miasteczka niespodziewanie przyjedzie jego siostra Ula, której ten zupełnie się nie spodziewał. W nową postać w serialu wcieli się Aleksandra Gintrowska,  którą widzowie tej stacji mogą pamiętać z udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła 8. miejsce.

Ula okaże się być przeciwieństwem swojego brata, bo to uczciwa dziewczyna! W dodatku miła, kontaktowa i bardzo ładna, przez co szybko wpadnie w oko Norbertowi i zaskarbi sobie serca mieszkańców Wadlewa. Niestety na skutek intrygi uknutej przez Walerego, szybko straci sympatię bohaterów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Gintrowska to piosenkarka znana z udziału w krajowych eliminacjach do konkursu piosenki Eurowizji w 2016 roku. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Ma za sobą również debiut aktorski. Zagrała rolę w filmie Jana Kidawy-Błońskiego, "Gwiazdy".

 

Czekamy na pierwszy odcinek z udziałem Gintrowskiej. "Pierwsza miłość" od 1 marca od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

PC

Więcej o: