Kluczowa postać "Na Wspólnej" wraca po długiej nieobecności. Są na to dowody! Widzowie będą zadowoleni

Joanna Jabłczyńska wraca do "Na wspólnej". Na Instagramie pokazała serialową listę płac i uspokoiła fanów, którzy tęsknili za postacią Marty.

Joanna Jabłczyska to osoba, która doskonale dba o swoja prywatność, dlatego, kiedy jakiś czas temu przestała pojawiać się w kolejnych odcinkach serialu TVN, "Na wspólnej", mogliśmy tylko snuć domysły, dlaczego tak się stało. Fani jednak zaczęli się niepokoić i podejrzewać, że postać Marty Hoffer już nigdy nie wróci na ekrany.

Jabłczyńska uspokoiła widzów, w relacji na Instastories pokazała zdjęcie fragmentu scenariusza "Na wspólnej", gdzie znajduje się oficjalna obsada serialu. Nazwisko aktorki widnieje na liście.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

To niezbity dowód na to, że Matra Hoffer wróci z podróży, na którą udała się wiele odcinków temu. Szczerze mówiąc zdziwilibyśmy się, gdyby było inaczej. Jabłczyńska nie raz mówiła już, że nie ma zamiaru rezygnować z serialu.

Pozostaję w serialu "Na Wspólnej", który jest bliski mojemu sercu i traktuję plan jak swój drugi dom. Jestem od samego początku w serialu "Na Wspólnej" od 17 moich urodzin. Nigdy nie miałam takiej myśli, żeby zrezygnować z tego serialu - wyznała w rozmowie z Plejada.pl.

Innym razem przy okazji wywiadu dla "SE" powiedziała, że bardzo mocno zżyła się z ekipą "Na wspólnej".

Naprawdę traktuję ten plan jako swoją drugą rodzinę! - mówiła

A wy czekacie już na nowe serialowe wątki z udziałem Marty Hoffer?

PC

Więcej o:
Komentarze (5)
Kluczowa postać "Na Wspólnej" wraca po długiej nieobecności. Fani będą zadowoleni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: XXX

    Oceniono 21 razy 13

    Kto za nią tęsknił? Jej postać jest raczej mdła, a gra aktorska na poziomie "fasolek". Podobnie jak Wesołowski, (drewniany aktor), który słabo zdał maturę, uczył się w szkole masażu leczniczego, po czym z odcinka na odcinek został bardzo ważnym dziennikarzem, autorytetem w redakcji, pełniącym również funkcję Redaktora Naczelnego. Oczywiście piszę o roli w filmie. Scenarzyści to chyba pisali jego wątki na dobrym kacu.

  • Gość: ech...

    Oceniono 3 razy 3

    Myślałam, że Karolina ze stanów zjedzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX