Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell znowu razem na planie filmowym? "Mamy bardzo dobre relacje"

Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell znowu razem? Tym razem chodzi jedynie o współpracę. Jak donosi tygodnik "Rewia", aktorzy dostali propozycję zagrania w jednym filmie.

Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell poznali się 10 lat temu na planie filmu "Ondine". Uczucie między nimi rozpaliło się niemal od razu, a owocem tego jest syn Henry Tadeusz. Ich zwi±zek to jednak przeszło¶ć. Aktorka od niemalże roku spotyka się z polskim koszykarzem, Marcinem Gortatem, a Farrell... także widywany jest z now± ukochan±.

Niemniej jednak okazuje się, że byli kochankowie znów maj± szansę na spotkanie, które wiele może zmienić w ich życiu. Tygodnik "Rewia" donosi, że Bachleda-Curu¶ otrzymała propozycję roli w filmie "Small World" Patryka Vegi. Producent zabiega ponoć, by u jej boku stan±ł Colin Farrell.

Aktorka o zwi±zku sprzed lat nie mówi prawie wcale i tym razem także nie skomentowała doniesień prasy. Warto podkre¶lić jednak, że byli partnerzy maj± ze sob± dobre relacje. 

Mamy bardzo dobre relacje i mimo że nie jeste¶my razem, wychowujemy Henia wspólnie w miło¶ci i przyjaĽni. My¶lę, że to była i jest najlepsza z opcji - mówiła Bachleda-Curu¶ w "Grazii".

Jak my¶licie, Gortat byłby zadowolony, gdyby tych dwoje znów zagrało w jednym filmie? Nie wydaje nam się.

MM

Więcej o:
Komentarze (25)
Alicja Bachleda-Curu¶ i Colin Farrell znowu razem na planie filmowym? "Mamy bardzo dobre relacje"
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: Go¶ć

  Oceniono 31 razy 25

  Gortata to może zaboleć wasza głupota.

 • eurotram

  Oceniono 24 razy 24

  A ja słyszałem,że Stramowski może zagrać w jednym filmie z Angelin± Jolie. Moje Ľródła donosz±,że podobno to jest awaryjny plan Vegi gdyby nie wyszło z ABC i Farrellem. I podobno Stramowski jest na tak,więc został jeszcze tylko szczegół z dogadaniem Jolie ;)

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 10 razy 10

  Colin Farell u Vegi? Niemożliwe! :P

 • Gość: hallo

  Oceniono 9 razy 9

  Na pewno nie zgodzi się grać w jakim¶ wulgarny filmie JAKIEGO¦ TAM WEGI BEZ OBAW

 • Gość: WER

  Oceniono 5 razy 5

  ALCICJA ZGODZI SIE , ALE FARELL NIE , A Z RESZTA SKAD WEZMIE TYLE KASY ZAPLACIC COLLINOWI SKORO ON ZA JEDEN FILM ZARABIA PONAD MILION

 • artur0121

  Oceniono 3 razy 3

  Vega? nie! dzięki!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX