Dziennikarz chciał zażartować z Kamila Stocha. Skoczek przerwał wywiad i wyszedł ze studia

Kamil Stoch został zaproszony do telewizji, żeby opowiedzieć technikach skoków narciarskich. Prowadzący chcieli go "wkręcić" i pokazali jego zdjęcia z młodości. Polak opuścił studio.

Kamil Stoch został zaproszony przez norweską stację Eurosport, żeby przybliżyć widzom techniki narciarskie, jakie sam stosuje. Jednak coś poszło nie tak.

Polak poważnie podszedł do wywiadu i był gotów wyjaśnić widzom jak oddać perfekcyjny skok. Jednak prowadzący program "Emil i Ol", Thomas Engeset i August Sanengen, postanowili mu to utrudnić. W trakcie poważnej wypowiedzi skoczka na ekranach pojawiły się prywatne nagrania z przeszłości prowadzącego.

Internauci ocenili żart Emila i Ol'a jako żenujący i nieśmieszny. Pod nagraniem posypały się komentarze.

Generalnie lubię jak ktoś, kogoś wkręca, ale to było po prostu słabe i żenujące.
Nie dość, że żyją rok w depresji, to jeszcze do tego mają żarty jak nasze kabarety w TV. Słabe.
Żenada...

Reakcje widzów na nieudany żart były bardzo negatywne, jednak zachowanie Kamila Stocha spotkało się z ogromną przychylnością jego fanów. Polak, kiedy tylko zobaczył, co się dzieje, przerwał swoja wypowiedź i wyraźnie zażenowany postanowił zakończyć swój udział w programie.

Przepraszam, ale nie mogę tego zrobić. To niemożliwe przy tym – powiedział Stoch.

Rozczarowani prowadzący na pewno byli w szoku, że nie udało im się wkręcić Polaka. Z kolei fani są zgodni co do tego, że Stoch zareagował w odpowiedni sposób.

Kamil bardzo dobrze zareagował. Na co liczył prowadzący, że, każdy jest aż tak pusty, jak on sam - pisali internauci.

Całe nagranie możecie obejrzeć TUTAJ.

A wy jak oceniacie zachowanie Kamila Stocha?

PC

Więcej o:
Komentarze (27)
Kamil Stoch miał paść ofiarą żartu w norweskiej telewizji. Skoczek przerwał wywiad i wyszedł ze studia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: hubert

  Oceniono 12 razy 6

  Czy osoby negatywnie oceniające zachowanie Kamila NA PEWNO wiedzą jak same zachowałyby się na jego miejscu??? Zachowanie prowadzącego trąciło już nieco chamstwem. Dystans do siebie a kultura w relacjach międzyludzkich to dwie różne rzeczy. Tym bardziej, jak przychodzisz pozytywnie nastawiony, a ktoś odstawia chamskie szopki (delikatnie rzecz ujmując). Kamil nie wiedział, że niby miało być o sporcie, a tak naprawdę o wakacyjnych czy imprezowych fotkach prowadzącego. Gdyby wiedział, pewnie decyzja byłaby inna. Ja trzymam stronę Kamila.

 • Gość: Dumny Polak-Katolik-Patriota

  Oceniono 17 razy 5

  Norwedzy nie znają się na polskim poczuciu humoru. Polskie poczucie humoru polega na tym, że Polak nabija się z Żydów, Rosjan i Ukraińców i opowiada o nich kawały i to jest bardzo śmieszne. Ale śmianie się z Polaka jest oburzające, bo Polak jest rodakiem Karola Wojtyły i Braci Kaczyńskich. Polak nie życzy sobie takiego poczucia humoru i nie pozwoli się poniżać jakimś prymitywnym dzikusom z Norwegii co jeżdżą w psich zaprzęgach

 • Adam Titowicz

  Oceniono 8 razy 4

  Takie to trochę chamskie i prymitywne. Kamil i tak grzecznie się zachował. Ja nie wiem czy bym był aż tak spokojny na jego miejscu. I właściwie nie wiadomo co autor chciał pokazać tym - to że swój program opiera na robieniu z siebie chama i prostaka? Jeśli tak, to pełen sukces.

 • Gość: Lori

  Oceniono 8 razy 4

  No ja się nie dziwie, mistrz olimpijski w czasie igrzysk gdzie ma ważniejsze sprawy na głowie, zgodził się porozmawiać o technice skakania, gdzioe pewnie miał setki innych zaproszeń do wywiadów i tak dalej, a oni po prostu chcieli sobie z niego zażartować. Pewnie on brał na poważnue ten wywiad i się przygotował, a oni chcieli go tylko ośmieszyć. Jakby to był inny czas i program rozrywkowy to rozumiem. Myślę że Kamil zachował się jak na mistrza przystało, nie dał sobie wejść na głowę, należy mu się jakiś szacunek

 • Gość: Dumny Polak-Katolik-Patriota

  Oceniono 3 razy 1

  To dlaczego nie został opublikowany? Czyżbym obraził Mistrza Stocha, któremum nie godzien nart woskować?

 • Gość: Po Prostu Gość

  0

  Dziennikarz wg mnie za dużo sobie pozwolił, żarty to ze znajomymi, a gościa programu (i to takiego) a nie jakieś chłoptasia traktować należy z szacunkiem .. kropka.

 • szabepio

  Oceniono 2 razy 0

  Umowmy sie ze te cale skoki to niszowa bez wiekszego znaczenia dyscyplina. I niech nasz miszczu sie tak nie puszy bo to jest śmieszne i żałosne.

 • szabepio

  Oceniono 5 razy -1

  O nasz bogobojny bohater narodowy obraził się. Ha ha ha.

 • szabepio

  Oceniono 4 razy -2

  Misiu. Pokazales foto na facebooku to teraz pretensja do siebie. Ha ha. Myslales ze norwedzy chcieliby wysluchiwac twoich wynurzen o skokach. A kogo to obchodzi? Nikt nie uwaza cie za zaden autorytet w sprawie techniki skoków. Ha h a

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX