Ups, wpadka! Tomasz Ciachorowski przez przypadek wygadał się, kto jest agentem?

Tomasz Ciachorowski w swojej niedawnej rozmowie z portalem "Plejada" przypadkowo zasugerował, że to właśnie on miałby być tytułowym agentem w programie.

Tomasz Ciachorowski stanął niedawno przed nowym, niełatwym wyzwaniem. Wziął udział już w 3. edycji programu "Agent - gwiazdy". W rozmowie z portalem "Plejada"  opowiedział, czym był dla niego udział w produkcji. Swoimi słowami dał również do zrozumienia, jakoby to on właśnie był agentem.

Nie zastanawiałem się ani chwili nad udziałem w programie "Agent". Odkąd zobaczyłem pierwszą edycję, którą jeszcze prowadził Marcin Meller lata temu, kiedy byłem nastolatkiem, to ja wiedziałem, że chcę wziąć udział w tym programie. Spełniło się moje marzenie - wyznał szczerze aktor w rozmowie z portalem.

Kontynuując swoją wypowiedź, zasugerował, że to właśnie on miałby być tytułowym agentem, którego zadaniem jest utrudnianie pozostałym uczestnikom wygranej.

Co prawda myślałem, że lepiej poradzę sobie w tym programie, że łatwiej będzie mi knuć te wszystkie intrygi i mylić tropy. To jest jednak bardzo skomplikowane i trudne. Poniosłem bardzo dużo kosztów takich psychicznych. Towarzyszyły temu nieprawdopodobne emocje (...). Przeżywaliśmy wszystko w taki spotęgowany sposób.

Kilka dnia temu podobną wpadkę zaliczyła Kinga Rusin. Prowadząca program przez przypadek zdradziła, kto prawdopodobnie pojawi się w finale najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Padło nazwisko Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Premiera pierwszego odcinka kolejnej edycji już w najbliższą środę o godz. 21.30 w telewizji TVN. Będziecie oglądać?

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Ups! Wpadka. Tomasz Ciachorowski w rozmowie z "Plejadą" przez przypadek wygadał się, kto jest agentem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 11 razy 9

  Przecież tam każdy musi knuć intrygi i mylić tropy, bo inaczej odpadnie na początku.

 • Gość: m

  Oceniono 5 razy 3

  ja tam nie widze zeby cokolwik zdradzil

 • Gość: Toja

  Oceniono 1 raz 1

  Fajny facet! Przekonująco gra tego Artura. Dopiero po tym wywiadzie polubiłam go. Ale szkoda, że nie gra na dużym ekranie.

 • Gość: mini

  Oceniono 3 razy 1

  Jasne, nadaje się na agenta jak wół do karety ;-P

 • Gość: Tttt

  Oceniono 1 raz 1

  To wszystko po to zeby zwiekszyc oglądalność. Nie dajcie się nabrać

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 1

  CYMBAL

 • Gość: AGA

  Oceniono 3 razy 1

  Podobno juz Rusin zasugerowala Kraśko? Więc dalej nie wiemy

 • Gość: markos

  0

  Agentem w tej edycji jest Pani ILONA "Lucy" z Rancza. po ostatnim odcinku wiem to na 100% już. Udawała chorą aby iść z tyłu grupy na wulkan następnie 2 osoby , które szły z tyłu niespodziewanie poszły dalej na kolejny szczyt... Ilona zabrała tam do kieszeni Jokera a następnie próbowała również odzyskać kolejnego Jokera od Tomka.Ale On się nie dał. Tak aby nikt nie miał żadnych Jokerów. W innym zadaniu tego odcinka zawaliła zadanie z liną , mierzeniem co 10 metrów. opuściła specjalnie sznurek , następnie błędnie zasugerowała zmierzoną wartość przez co grupa nie zrobiła tego zadania. Grupa Tomek i Michał zrobili to perfekcyjnie. w kolejnym zadaniu Ilona podmieniła zdjęcia do kamery. od początku wszyscy krzyczeli gdzie Kuroń stał i tak powiesili zdjęcie prawidłowo. Ilona podmieniła zdjęcie... na siebie. 1500 w plecy.

 • Gość: oniga

  Oceniono 4 razy 0

  jak on zbrzydł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX