Doda opublikowała swoje dawne nagrania i za jednym zamachem wbiła szpilę Woźniak-Starak, Steczkowskiej i telewizji TVN. Udany żart?

Doda postanowiła powspominać swoje dawne występy. Nie obyło się przy tym bez pewnych złośliwości.

Wiedzieliście, że Doda jest taka sentymentalna? Piosenkarkę wzięło ostatnio na wspomnienia. Na Instastories opublikowała wiele archiwalnych nagrań ze swoich licznych koncertów. Znajdziemy tam jej niedawne występy, jak również perełki typu nastoletnia Doda na scenie. Gwiazda wykorzystała okazję, żeby złośliwie pożartować z osób i telewizji, za którymi powszechnie wiadomo, że nie przepada.

ZOBACZCIE TUTAJ<<<

Na jednym z nagrań widzimy Dodę podczas dawnego koncertu dla telewizji TVN.

I znowu mój rodzynek. TVN nie wie, co traci - widniał opis do nagrania.

Na innym wideo możemy podziwiać występ piosenkarki dla TVP, na którym widać, jak z uśmiechem oklaskuje ją Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram/dodaqueen

Do tego pojawia się również nagranie, na którym widać mocno nietęgą reakcję Justyny Steczkowskiej na koncert Dody.

Miny koleżanek z branży - podpisała wideo Doda.

Karolina Korwin Piotrowska, Justyna SteczkowskaKarolina Korwin Piotrowska, Justyna Steczkowska Instagram/dodaqueen

Konflikt Dody z Agnieszką Woźniak-Starak i stacją TVN

Doda niedawno zarzuciła stacji TVN "cenzurę na jej osobę" przez jej konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak. Rozpoczął się on ponad 3 lata temu od serii materiałów o piosenkarce w programie "Na językach". Żartowano w nim z wypadku Dody, często mówiono także o nieślubnej córce ojca wokalistki. Po tym nadeszła pamiętna impreza "Niegrzeczni 2014", na której doszło ponoć do bójki między paniami.

Według Agnieszki Woźniak-Starak to Doda napadła na nią w łazience i pobiła. Natomiast Doda opowiadała, że nie doszło do użycia siły. Na miejscu pojawiła się policja, jednak żadna z celebrytek nie miała żadnych obrażeń. Incydent trafił do sądu. W 2016 roku zapadł wyrok w tej sprawie. Doda została uniewinniona ze względu na "niską szkodliwość społeczną". Sąd uznał, że "spryskanie wodą z pistoletu-zabawki" nie było szczególnym naruszeniem nietykalności.

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (19)
Doda opublikowała swoje dawne nagrania i przy okazji wbiła szpilę Woźniak-Starak, Steczkowskiej i telewizji TVN. Mistrzowski żart?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mk

  Oceniono 35 razy 23

  okropny charakterek tylko całe życie się skupia jak komuś dowalić. Zadać się z taką kleistą mściwą flegmą to tragedia na lata. Cały świat jest be tylko ona jedna wspaniała...

 • Gość: Ania

  Oceniono 31 razy 21

  Dorota Robaczewska jest żenująca. Kogo ona juz obchodzi ?? Kiedyś śmiała się ze steczkowskiej ze jest stara a sama jest juz w tym wieku!! Dorota- show biznes juz cie nie potrzebuje!

 • Gość: hallo

  Oceniono 19 razy 11

  SAMA WKRĘCA SIĘ W SWOJE INTRYGI I SAMA SIĘ Z NICH ŚMIEJE INTERPRETUJE PO SWOJEMU TĘPPA DZIDA

 • Gość: Ewa

  Oceniono 14 razy 10

  ta kobieta juz nie wie,jak ma na siebie zwracac uwage.. A uważa się na naj............. inteligentna.. Załosne,, i pruderyjne,, Kobieto ,, opamietaj sie.. Skąd u ciebie tyle nienawiści??? tyle zlośliwości/?? kto ci w zyciu porządnie dokopał,że tak wszystkich dookoła chcesz niszczyć??/ Samo to nie przychodzi//

 • Gość: mor

  Oceniono 16 razy 10

  taaaak !!! tak to jest jak samotna baba NUDZI SIĘ SAMA W DOMU - wspomina tylko czasy, gdy, w jej mniemaniu, była sławna - choć ze zdjęcia nie wynika, że oklaskiwano właśnie ją !!!!! jak stara dewota - siedzi i rozpamiętuje jak to drzewiej z nią bywało, i jakoś nie czuję tych szpil czy sarkazmu - żałosne wypociny żałosnej singielki !!!!

 • Gość: Aster

  Oceniono 15 razy 9

  Hallo Doda ! A cos tys ssala ze masz takie konskie usta !

 • Gość: :O

  Oceniono 17 razy 9

  Znajdź se dziewczyno normalnego faceta,pomyśl o rodzinie i daj sobie spokój z szolbizem. Jako "artystka" już się wypalilas,twoje pięć minut minęło,po co się ośmieszać żartami na poziomie gimbazy. ,??!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX