I jak tu go nie uwielbiać? Piotr Żyła w wyjątkowy i typowy dla siebie sposób uczcił złoty medal Kamila Stocha. To trzeba zobaczyć!

Piotr Żyła po raz kolejny pokazał, że poczucie humoru to jego drugie imię. W ramach podziękowań za zloty medal, odegrał na gitarze dla Kamila Stocha hymn Polski.

Kamil Stoch, po zdobyciu złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang, mógł liczyć nie tylko na gratulacje od kolegów z zespołu, ale również i na gorące, czułe podziękowania od żony. Także Piotr Żyła, który sam nie startował w sobotnim konkursie, uczcił wygraną kolegi. I zrobił to w typowy dla siebie sposób, czyli z dużą dawką humoru!

Piotr Żyła opublikował na swoim Facebooku filmik, na którym ubrany w koszulkę reprezentacyjną z orzełkiem na piersi, odegrał na gitarze hymn Polski.

Dziś z takiego repertuaru. Złoto dla Polski. Kami Stoch złoty - widniał podpis obok wideo.

Fanom skoczka jego talent muzyczny zdecydowanie przypadł do gustu. Wyraz swoim zachwytom dali w licznych, pozytywnych komentarzach pod filmikiem, w których przy okazji wyrazili również swoją ogromną sympatię do Żyły.

Widzisz Piotrze, że ludzie cię kochają. To nic, że nie startowałeś, może jeszcze wystartujesz na Olimpiadzie, ale postaraj się być taki, jak potrafisz, być najlepszym ze skoczków, te medale są w twoim zasięgu. A tym nagraniem ująłeś nas z całego serca.
Piotr Żyła, jesteś genialny facet i ogromny szacunek za to, co robisz, jak wspierasz chłopaków.
Dla mnie ty jesteś mistrzem wspaniałego poczucia humoru, o duszy nigdy niepoddającego się sportowca (...).

Filmik doczekał się już ponad 7 tysięcy udostępnień. A Wam jak się podoba Piotr Żyła w roli muzyka? Wróżycie mu muzyczną karierę po tym, jak przejdzie na emeryturę sportowca?

AG

Więcej o:
Komentarze (11)
I jak tu go nie uwielbiać? Piotr Żyła w wyjątkowy i typowy dla siebie sposób uczcił sukces Kamila Stocha. To trzeba zobaczyć!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 4

  Brawo,piękny gest

 • Gość: smile

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo ładnie, Piotrusiu. Dobry chłopiec z Ciebie :-)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Piotrze,
  to jedno z najpiękniejszych wykonań naszego Hymnu, jaki słyszałam. I taki fajny, przesympatyczny gest dla kolegi z drużyny.
  Jeśli ktoś Pana za cokolwiek krytykuje, proszę nie słuchać. Wszystkich i tak się nie zadowoli.
  Życzę wszystkiego dobrego z nadzieją, że znowu będziemy oglądać Pana na skoczni.

 • Gość: gość

  0

  Uwielbiam ;)

 • Gość: s

  Oceniono 2 razy 0

  a mi od zawsze kojarzy się z kozą nie wiem czemu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX