Były mąż Kozidrak wystawił ich willę na sprzedaż. Cena zwala z nóg! Przy okazji pokazał wnętrza domu

Były mąż Beaty Kozidrak wystawił na sprzedaż ich dom pod Lublinem. Cena jest naprawdę wysoka!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w 2016 roku rozstali się po 36 latach małżeństwa. Byłych małżonków niezmiennie łączą jednak sprawy zawodowe: Pietras wciąż jest menedżerem Bajmu. Teraz były mąż piosenkarki wystawił na sprzedaż ich willę pod Lublinem.

Dom znajduje się w miejscowości Lipniak, 5 km od centrum Lublina. W jednopiętrowym domu jest aż 7 pokoi. Posiadłość ma powierzchnię 800 m kw. i jest otoczona prywatnym parkiem. Cała powierzchnia działki to 20 000 m kw. Majątek Pietras wycenił na 7 milionów złotych!

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Przy okazji były mąż Kozidrak uchylił rąbka tajemnicy dot. ich domu. Na zdjęciach widać, że kuchnia jest w tej willi bardzo przestronna. Wiele w niej szafek, duża lodówka, piekarnik. 

Uważacie, że posiadłość jest warta swojej ceny?

MT

Więcej o:
Komentarze (163)
Beata Kozidrak sprzedaje dom. Były mąż wystawił ich willę na sprzedaż. Cena zwala z nóg. Przy okazji pokazał wnętrza domu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forsberg77

  Oceniono 74 razy 58

  No i chyba nikomu nie powinno być żal że artyści mają żenujące emerytury...zaoszczędzili na składkach ZUS całkiem sporo jak widać.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 62 razy 42

  Za takie pieniądze można wybudować nowy dom. Po co komu używany ? Chyba snobowi.. Pod Lublinem ? Mało atrakcyjne miejsce.

 • Gość: bibi

  Oceniono 58 razy 36

  Kuchnia kiszkowata, a do tego staro urządzona. Pewnie w remont trzeba władować ze 2 miliony.

 • Gość: Bez_podpisu

  Oceniono 47 razy 23

  Jak można być tak złośliwym z samego rana w niedzielę? Te komentarze piszą naprawdę nieszczęśliwi i sfrustrowani obywatele i obywatelki!

  Można lubić/ nie lubić danego artystę... można mieć różne gusta... jednemu podobają się tanie kartonowe meble z Ikei, drugiemu będzie podobała się dębowa kuchnia jak u Pani Kozidrak... jeden lubi blondynki drugi brunetki... koniec.

  Po co te złośliwości? Podziwiam ją, że jest w stanie normalnie z nim rozmawiać! Jak im się uda sprzedać dom i działkę za takie pieniądze, to super... Jeśli się nie uda, to sprzedadzą za mniej...

  Do autora artykułu... ktoś już o tym wspomniał... Wow super, że w kuchni jest piekarnik i mikrofala!

 • Gość: gk

  Oceniono 24 razy 22

  Kuchnia niefunkcjonalna, kilka metrów do piekarnika

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX