Polska Barbie ma problemy ze zdrowiem po kolejnym zabiegu upiększającym. "Byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym"

Anella chwilowo zniknęła z mediów społecznościowych. Powodem były powikłania po jej ostatnim zabiegu.

Anella zasłynęła za sprawą swojego wyglądu i nie przestaje w niego inwestować. Niestety nadmierne ingerowanie w wygląd przyniosło nieprzyjemne skutki. Polska Barbie nabawiła się infekcji i stanu zapalnego. O problemach zdrowotnych poinformowała na swoim Instastories. 

Pewnie zastanawiacie się, czemu od dobrych 8 dni nie wrzuciłam żadnego zdjęcia/instastory. Pewni lekarze - małżeństwo z Polski - prowadzący "klinikę", "gabinet" medycyny estetycznej przez swoje błędne zabiegi doprowadzili do groźnej sytuacji, przez co byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym - zaczęła.
Okres, gdy nie było mnie aktywnej na Instagramie, przeznaczony został na rekonwalescencję. Doktorzy, którzy doprowadzili do powikłań, pracują również w szpitalu, tym bardziej byłam zszokowana diagnozą innej, rzetelnej kliniki. Dopiero wtedy dowiedziałam się o wręcz fatalnych błędach popełnionych w pseudoprofesjonalnej klinice, do której uczęszczałam poprzednio - kontynuowała.

W końcu poinformowała, co stało się z jej ustami. Wyznała też, że niebawem nagłośni sprawę, aby przestrzec inne osoby przed kliniką, z której usług korzystała.

W nowej, profesjonalnej klinice okazało się, że doszło do infekcji i stanu zapalnego. Pobrano tam próbki bakteriologiczne - w chwili obecnej nie mogę powiedzieć nic więcej, bowiem sprawa jest w toku. Jak tylko będę mogła - wyrażę swoją opinię i moje zdanie na temat tej fatalnej kliniki, ku przestrodze. Jak widać, lekarz lekarzowi nierówny - dokończyła.

Anella jeszcze niedawno uważała, że groźne powikłania po operacjach jej nie dotyczą. Być może po ostatnim incydencie zmieniła zdanie i ograniczy liczne zabiegi.

MT

Więcej o:
Komentarze (33)
Anella, czyli Polska Barbie ma problemy ze zdrowiem po kolejnym zabiegu upiększającym. "Byłam w złym stanie fizycznym i psychicznym"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lekasz od wszystkiego

  Oceniono 39 razy 39

  W złym stanie psychicznym to ona jest nieustająco.

 • Gość: Magda

  Oceniono 20 razy 20

  Boże co to za szkarada!!!

 • Gość: asdf

  Oceniono 17 razy 17

  bardziej polski potwor niz barbie

 • Gość: Ala

  Oceniono 16 razy 14

  Toz to monster, na miejscu wszystkich lekarzy nie dopuszczalabym do zabiegu. To jest antyreklama dla kazdego fachowca. Ona wyglada Jak potwor!!!! Jak klaun w cyrku

 • Gość: On

  Oceniono 16 razy 12

  Może mózg chcieli jej zoperować i dlatego czuje się fatalnie

 • Gość: J71

  Oceniono 12 razy 10

  Biedna kretynka

 • Gość: cześć

  Oceniono 11 razy 7

  Ona jest prostytutką i nawet się z tym nie kryje.po co promować taką ku rwe

 • Gość: bbb

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież każda jej operacja była nieudana to o co jej chodzi...

 • Gość: hycek

  Oceniono 9 razy 5

  Propaganda medialna nakazała uznać lekarzy za bogów. Ludzie drodzy. To tylko ludzie. Jest mnóstwo błędów. Jeśli jesteś ciężko chory nie masz innego wyboru jak iść pod nóż. Ale w innych przypadkach trzymaj się z dala od tego interesu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX