Pamiętacie Kubę z "Hotelu 52"? Pojawił się na wspólnym zdjęciu z Magdaleną Lamparską. Ledwo go rozpoznaliśmy!

Kiedyś skromny wesołek. Dziś Paweł Tomaszewski to prawdziwy przystojniak! Zobaczcie, jak się zmienił!

Serial "Hotel 52" zniknął z anteny Polsatu 5 lat temu. Jednak Magdalena Lamparska, Piotr Rogucki i Paweł Tomaszewski, czyli odtwórcy drugoplanowych ról wciąż się przyjaźnią. Udało im się odtworzyć stare zdjęcie z serialowego planu. Pochwalili się nim na Instagramie. 

Z całej trójki najbardziej zmienił się Tomaszewski, czyli Kuba, hotelowy boy. Mężczyzna bardzo wyprzystojniał! Zmienił fryzurę, nosi okulary i prezentuje się naprawdę dobrze. W dodatku od 2012 roku zmężniał. Obecnie ma 34 lata i już nie wygląda jak chłopiec.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Na planie "Hotelu 52" widzieliśmy go często w służbowym mundurku lub nudnym T-shircie, prywatnie aktor wybiera dużo ciekawszą garderobę. Kolorowe czapki, modne, duże okulary i seksowny zarost bardzo do niego pasują. Aktor wygląda na wyluzowanego faceta z optymistycznym podejściem do życia. Bardzo podoba nam się jego styl!

Tomaszewski jest aktorem głównie teatralnym, ale możemy go zobaczyć też w wielu polskich filmach. Zagrał m.in. w "Mieście 44", "Sztuce kochania" czy "Wałęsie człowieku z nadziei".

PC

Więcej o: