Trybson zgłosił się do radiowego konkursu. Z odpowiedzią pomagała mu córka. I wygrali!

Trybson anonimowo zgłosił się do radiowego konkursu. Kiedy prezenter zapytał, który numer wybiera, ten poprosił o radę swoją córkę. I wygrali!

Trybson wziął ostatnio udział w konkursie, który Radio Eska organizuje cyklicznie dla wszystkich słuchaczy. 13 lutego prezenter prowadzący program "ESKA Odwołuje Zimę" dodzwonił się do celebry.

Prezenter z Eski nie wiedział, z kim rozmawia, bo Trybson swój udział zgłosił podając tylko imię. Nikt początkowo nie rozpoznał jego głosu. Procedura konkursu przebiegła standardowo. Gwiazdor został poproszony o wybranie kokosa, w jednym z nich ukryta miała być nagroda główna, czyli wycieczka na Jamajkę.

Trybson prosił o radę swoją córkę, Wiktorię.

Wikusiu, który wybieramy, powiedz cyferkę 2 czy 5?Jak trafiłaś córuś to ci przywiozę, co tylko zechcesz z Jamajki - obiecał córce.

Wiktoria trafiła! Trybson wygrał nagrodę główną i już niedługo będzie mógł poszaleć na gorących plażach Jamajki.

Organizatorzy konkursu dopiero później zorientowali się, kto był ich rozmówcą.

Wygrana słuchacza nie była głównym zaskoczeniem! Rozpoznaliście głos tego słuchacza? My już poza anteną potwierdziliśmy, że Paweł to nikt inny niż słynny Trybson - możemy przeczytać na stronie radia Eska.

Jak myślicie, co w nagrodę przywiezie Wiktorii tata?

PC

Więcej o:
Komentarze (12)
Trybson zgłosił się do radiowego konkursu. Z odpowiedzią pomagała mu córka. I wygrali!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xxx

  Oceniono 2 razy 2

  Anonimowo :D Słuchałam wtedy radia. Prezenter pyta się jak ma na imię a on "Paweł TRYBAŁA". Pan z radia raczej skojarzył z jaką gwiazdą rozmawia :D

 • Gość: kolega

  Oceniono 1 raz 1

  fajny chwyt marketingowy, Trybson celebryta b-klasy ale rozpoznawalny wsród gimbazy, teraz fotki Trybsona z Jamjki wzbudza zainteresowanie, a gdyby to byl jakis Kowalski to nikogo by to nie interesowalo

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Uroczo. :)

 • Gość: mix

  0

  fajna rodzinka ,powodzenia

 • Gość: Nika

  Oceniono 2 razy 0

  Współczuję jego córce- w internecie niech nie ginie i za parę lat jak mała pójdzie do szkoły, to dzieci nie dadzą jej żyć. Przez kretynskie zachowanie rodziców w WS skazują dzieci na ostracyzm spoleczny

 • Gość: Nika

  0

  Podrzędny celebryta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX