Eliza z "Warsaw Shore" świętowała 18-nastkę siostry. "Teraz możesz już być niegrzeczna". Jest do niej BARDZO podobna

Eliza Trybała opublikowała zdjęcie 18-nastkowej imprezy swojej młodszej siostry. Gwiazda była niewiele starsza kiedy pojawiła się "Warsaw shore". Jak się okazuje, dziewczyny są bardzo do siebie podobne!

Eliza Trybała zasłynęła jako niegrzeczna imprezowiczka w programie "Warsaw shore". Obecnie jest ustatkowaną żoną i matką, a więc zmieniła tryb życia.

Natomiast jej młodsza siostra Julia Wesołowska własnie osiągnęła pełnoletność. Siostry uczciły urodziny wspólnym zdjęciem. Po słowach, jakimi Eliza opisała fotkę, możemy wnioskować, że nie miałaby nic przeciwko, jeśli siostra poszłaby w jej "niegrzeczne" ślady.

Sto lat moja mała słodka siostrzyczko! Nie wierzę, że masz już 18 lat! Teraz możesz już być niegrzeczna! Wszystkiego najlepszego moja hot 18-nastko!

Fani pod zdjęciem złożyli Julii Wesołowskiej urodzinowe życzenia. Byli zszokowani jak bardzo podobne do siebie są siostry.

Wow! Wyglądacie jak bliźniaczki.
To chyba dwie 18-nastki, jesteście identyczne!
Jesteście do siebie bardzo podobne, jak się uśmiechacie. SEXY!

Jednak nie wszyscy tak przychylnie podeszli do młodszej siostry Elizy.

18-nastka? Chyba 40-stka!
No... To teraz do "Warsaw Shore".

Myślicie, że Julia charakterem też przypomina starszą siostrę?

PC

Słońce. Quiz wiedzy ogólnej
1/15W kolejności od Słońca Ziemia jest planetą:
Zobacz także
 • Martyna Wojciechowska Wojciechowska w wyjątkowym towarzystwie na Telekamerach. Ale to jej odmieniony wygląd przykuł naszą uwagę
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na Telekamerach 2018 Skrzynecka mogła w końcu wyglądać dobrze, ale na zbliżeniu widać JEDNĄ rzecz, która psuje efekt
 • Podczas poniedziałkowej gali wręczenia Telekamer 2018 pojawiło się wiele gwiazd. Wszyscy włożyli wiele pracy w to, żeby zaprezentować się jak najlepiej. I trzeba przyznać, że na czerwonym dywanie pojawiło się wiele osób, które zachwyciły elegancją. Np. Anna Dereszowska oraz Marta Manowska postawiły na klasykę i wyglądały naprawdę pięknie. Zobaczcie, jak prezentowali się przybyli goście. Kto waszym zdaniem wygląda najlepiej? Telekamery 2018. Elegancka Manowska i Dereszowska, skromna Ostaszewska. Ale to Kurdej-Szatan wygląda najlepiej
Komentarze (4)
Eliza Trybała z "Warsaw Shore" świętowała 18-nastkę siostry. "Teraz możesz już być niegrzeczna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zez

  Oceniono 4 razy 4

  Te Wasze gwiazdy - siąść i płakać! Nudyyyy...

 • Gość: Gg

  Oceniono 1 raz 1

  Masakra co za gleba ta Eliza

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Faktycznie bardzo podobne! :)

 • Gość: zbyszek

  0

  wole maślaka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX