Anja Rubik zawsze była bardzo szczupła. Na najnowszych zdjęciach widać, że jej sylwetka nieco się zmieniła

13.02.2018 19:00
Anja Rubik przyzwyczaiła nas do swojej bardzo szczupłej sylwetki. Najnowsze zdjęcia sugerują, że figura modelki nieco się zmieniła.

Anja Rubik uchodzi za jedną z najlepszych modelek na świecie. Wciąż pracuje dla najbardziej topowych marek i projektantów, mimo że nie należy do najmłodszych z branży (w tym roku skończy 35 lat). Gwiazda pojawia się też na najważniejszych imprezach modowych. Tym razem gościła na jednym z eventów podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. 

Na najnowszych zdjęciach widać, że figura Rubik nieco się zmieniła. Spójrzcie na brzuch. Niewykluczone też, że modelka wybrała niezbyt dopasowaną stylizację, która ją optycznie poszerzyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Myślicie, że to kwestia stroju?

JT

Wieczny quiz. Spróbuj sił w sprawdzianie wiedzy o nieśmiertelności
1/15Pokarm greckich bogów, który zapewniał im nieśmiertelność, to:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (38)
Anja Rubik zawsze była bardzo szczupła. Na najnowszych zdjęciach widać, że jej sylwetka się zmieniła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kol

  Oceniono 22 razy 18

  Jadła fasolę, jest w ciąży, albo tak stanęła, ale przede wszystkim ma przekoszmarną kieckę, która poza tym, ze jest brzydka jak kupa, to jeszcze masakrycznie deformuje sylwetkę.
  Za ile dała się w o wcisnąć?

 • elenem

  Oceniono 16 razy 14

  Oj tam.... tak sie ustawila do zdjęcia akurat, poza tym lekko błyszczący materiał trochę uwypukla optycznie. A nawet jesli utyła to normalne, w końcu nie ma juz 20 lat.

 • Gość: a

  Oceniono 26 razy 12

  Możecie mówić co chcecie, ale dla mnie modelki bardzo rzadko są atrakcyjne. Rubik, chuchro z twarzą konia. Moim zdaniem, piękne kobiety są pokroju Monici Bellucci

 • Gość: Patrilafea

  Oceniono 14 razy 8

  Może warzywa albo jabłka, czy inne owoce. Pamiętam, jak któregoś dnia sporo chodziłam po górach i jadłam tylko chleb z wędliną, miałam brzuch płaski, jak nigdy... a tak fasolka szparagowa, kapusta, surówki, owoce....i w rezultacie brzuch jak bania...

 • Gość: Kix

  Oceniono 15 razy 7

  Wiecznie rozdziawiony pysk

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 6

  Ale się spasła:D:D:D

 • Gość: Mirka2

  Oceniono 8 razy 6

  no to mamy problem:D. A w sprawie wiecznie półotwartych ust: to ewidentny problem albo z zatokami, albo z przegrodą nosową

 • Gość: ość

  Oceniono 4 razy 4

  dlaczego ma pomarańczową cerę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane