Anja Rubik zawsze była bardzo szczupła. Na najnowszych zdjęciach widać, że jej sylwetka nieco się zmieniła

Anja Rubik przyzwyczaiła nas do swojej bardzo szczupłej sylwetki. Najnowsze zdjęcia sugerują, że figura modelki nieco się zmieniła.

Anja Rubik uchodzi za jedną z najlepszych modelek na świecie. Wciąż pracuje dla najbardziej topowych marek i projektantów, mimo że nie należy do najmłodszych z branży (w tym roku skończy 35 lat). Gwiazda pojawia się też na najważniejszych imprezach modowych. Tym razem gościła na jednym z eventów podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. 

Na najnowszych zdjęciach widać, że figura Rubik nieco się zmieniła. Spójrzcie na brzuch. Niewykluczone też, że modelka wybrała niezbyt dopasowaną stylizację, która ją optycznie poszerzyła.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Myślicie, że to kwestia stroju?

JT

Więcej o:
Komentarze (38)
Anja Rubik zawsze była bardzo szczupła. Na najnowszych zdjęciach widać, że jej sylwetka się zmieniła
Zaloguj się
 • Gość: kol

  Oceniono 22 razy 18

  Jadła fasolę, jest w ciąży, albo tak stanęła, ale przede wszystkim ma przekoszmarną kieckę, która poza tym, ze jest brzydka jak kupa, to jeszcze masakrycznie deformuje sylwetkę.
  Za ile dała się w o wcisnąć?

 • elenem

  Oceniono 16 razy 14

  Oj tam.... tak sie ustawila do zdjęcia akurat, poza tym lekko błyszczący materiał trochę uwypukla optycznie. A nawet jesli utyła to normalne, w końcu nie ma juz 20 lat.

 • Gość: a

  Oceniono 26 razy 12

  Możecie mówić co chcecie, ale dla mnie modelki bardzo rzadko są atrakcyjne. Rubik, chuchro z twarzą konia. Moim zdaniem, piękne kobiety są pokroju Monici Bellucci

 • Gość: Patrilafea

  Oceniono 14 razy 8

  Może warzywa albo jabłka, czy inne owoce. Pamiętam, jak któregoś dnia sporo chodziłam po górach i jadłam tylko chleb z wędliną, miałam brzuch płaski, jak nigdy... a tak fasolka szparagowa, kapusta, surówki, owoce....i w rezultacie brzuch jak bania...

 • Gość: Kix

  Oceniono 15 razy 7

  Wiecznie rozdziawiony pysk

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 6

  Ale się spasła:D:D:D

 • Gość: Mirka2

  Oceniono 8 razy 6

  no to mamy problem:D. A w sprawie wiecznie półotwartych ust: to ewidentny problem albo z zatokami, albo z przegrodą nosową

 • Gość: ość

  Oceniono 4 razy 4

  dlaczego ma pomarańczową cerę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX