Jest już pierwsza okładka polskiego "Vogue'a". Niestety nie tego się spodziewaliśmy. "Smutne i szare jak cała Polska"

Fanpage polskiego wydania magazynu "Vogue" udostępnił właśnie zdjęcie okładki pierwszego numeru. Niestety jest dalekie od naszych oczekiwań.

W czerwcu zeszłego roku media obiegła informacja, że powstanie polska edycja kultowego magazynu Vogue. Pierwszy numer będzie do dostania już 14. lutego.

Fanpage Vogue Polska udostępnił właśnie pierwszą okładkę z Małgorzatą Belą i Anją Rubik na tle czarnej wołgi i Pałacu Kultury. Zdjęcie zostało wykonane przez niemieckiego fotografa, Juergena Tellera, i nie zostało poddane żadnej obróbce graficznej (co zresztą widać).

Nareszcie możemy zaprezentować wam pierwszą okładkę magazynu "Vogue Polska". Małgosia Bela i Anja Rubik pozowały przed obiektywem Juergena Tellera - fotografa, który uwielbia improwizować. Efekty całej sesji będziecie mogli zobaczyć już jutro, w pierwszym numerze polskiej edycji magazynu "Vogue".

Niestety zdjęcie nie zachwyca. Po wielu latach oczekiwania na polską wersję magazynu spodziewaliśmy się czegoś więcej i zdecydowanie bardziej "glamour".

Internautom okładka też nie przypadła do gustu. Podkreślają, że zdjęcie jest smutne, zwyczajne i po prostu mało prestiżowe.

To ma być okładka "Vogue"? Wygląda jak zdjęcie na Instagrama. Smutne.
Smutne, szare jak Polska cała.
Chyba czas zrezygnować z prenumeraty! To ma być okładka "Vouge"? Serio... Modelki super, reszta katastrofa!

Do plusów fani zaliczają wybór modelek, które się na niej znalazły.  

Osoby na okładce - super. Sama okładka? Jak dla mnie mało prestiżowa i zbyt zwyczajna.
Nie wyobrażałam sobie nikogo innego na okładce.

A Wy co sądzicie?

OG

Pamiętacie aferę, kiedy Gessler obraziła Rubik? Korwin Piotrowska zdecydowanie stanęła po stronie modelki. "Słabe to jest. Magdzie brakuje fejmu?"

Więcej o:
Komentarze (47)
"Vogue" pokazał okładkę pierwszego polskiego numeru. Niestety nie tego się spodziewaliśmy. "Smutne i szare jak cała Polska"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: joanna

  Oceniono 48 razy 22

  Wolelibyście sesję w stylu Majdana i idealnej małżonki? może i mało "glamour", za to fajnie nawiązuje do powojennej historii i przemian: dwie supermodelki na tle czarnej wołgi i Pałacu Kultury,to samograj (nie wierzę, że ktoś tego nie chwyta) mnie się to podoba. Trochę mnie śmieszą marudzenia, że powinno być "na bogato", bo my tu już przecież odpicowani na błysk i światowi, jak PPD...

 • Gość: dsfsdf

  Oceniono 14 razy 10

  Wołga na okładce Vogue'a wszystko się zgadza :)

 • Gość: Zaloguj się lub komentuj jako gość

  Oceniono 18 razy 8

  To że szara to nie problem. Problem, że to zdjęcie jest cienkie jak zupa na gwoździu. Tak po ludzku zwyczajnie - to jest słabe zdjęcie. Wiadomo - okładka będzie upstrzona napisami i to wszystko zniknie, ale szkoda, bo potencjał jest, ale - nie ta wołga, powinna być klasyczna czarna wołga, od razu byłoby duzo do przodu i decyzja - co jest ważne na zdjęciu. Teraz wszystko jest nieważne.

 • Gość: Bella

  Oceniono 11 razy 7

  Okładka miała wzbudzić emocje, i jak widać po dyskusji, cel został osiągnięty. W przeszłości będziemy wspominać : "a pamiętasz pierwszą okładkę polskiego Vogue z Pałacem Kultury ?" Oglądajcie spektakl, a nie budynek teatru

 • menel13

  Oceniono 20 razy 6

  >>>Juergena Tellera - fotografa, który uwielbia improwizować.<<<

  Wielka improwizacja po niemiecku-przyjechać do Warszawy i zrobić zdjęcie Pałacu Kultury. Do kwietnowego numeru proponuję modelki wyskakujące z okien płonącej kamienicy.

 • Gość: slawek

  Oceniono 19 razy 5

  okładka bomba. dokładnie oddaje nastrój i to co się dzieje w kraju. wyjmijcie na chwilę głowy z monitorów i z googli, rozejrzyjcie się dookoła. to wy powinniście tworzyć ten kraj. a jak jest?

 • Gość: ww

  Oceniono 5 razy 3

  Zdjęcie jak z głębokiej komuny. ...i to nie przez Pałac Kultury, czy wołgę, ale jego charakter. Jak sie ogląda foty modowe z lat 70-80, to od razu można poznać, te z polskich pism. Zawsze drętwe, nijakie, szaro-bure.
  Jak takie miało być założenie, to glupie jest, bo to nie jest pismo polityczne, tylko artystyczne, modowe i powinno pokazywać kreatywność, pomysłowość osób tworzących go na naszym rynku, a tu banał z typu pierwszych pomysłów, które się zawsze wrzuca do kosza.
  Pewnie w rozliczeniu rozwodowym młody Kulczyk kupił byłej żonie prawa do wprowadzenia Voque na polski rynek, ale czy pieniądze i nazwiska tu wystarczą? To byłoby fatalnie gdyby z świetnego tytułu artystycznego, kreatywnego, zrobiono taki polski, snobistyczny samograj dla zaspokojenia własnej próżności. Znane nazwiska, jak Rottenberg, kreatywności nie zapewnią...
  Okładka bardzo rozczarowuje brakiem oryginalności, po sztampie jedzie, ale z szerszą oceną poczekajmy na cały numer.

 • monikaaleksandra

  Oceniono 5 razy 3

  Jeszcze Breżniewa brakuje.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 3

  Pomysł oklepany, ileż można jechać na PRLu? Pokażmy współczesność, a nie ciągle nudna przeszłość, co w ten sposób chcemy pokazać światu? Przeciążeniowe za granicą niewielu zna nasza historie, nie oszukujmy się, jak zobaczą taka okładkę to pomyślą, że u nas tak jest teraz... Nijak. Zdjęcie wykonane poprawnie, aczkolwiek ujęcie dla Beli wyjątkowo niekorzystne, mała główka, wielkie cielsko, makijaż nijaki, twarz staruszki, nie wiem, kto się na to zdjęcie zdecydował. Ich kolana straszą. A w ogóle dlaczego zdjęcia nie zrobił Polak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX