Wojciechowska w wyjątkowym towarzystwie na Telekamerach. Ale to jej odmieniony wygląd przykuł naszą uwagę

Martyna Wojciechowska odebrała Telekamerę w kategorii "Osobowość telewizyjna". Tego wieczoru zaskoczyła fanów swoją elegancką kreacją i... towarzystwem. Na czerwonym dywanie pozowała z mamą, której - jak podkreśliła - zawdzięcza swój sukces.

Martyna Wojciechowska uprawia sporty ekstremalne i podróżuje po całym świecie, dlatego widujemy ją częściej w luźnym T-shircie niż w wieczorowej sukni. Na gali rozdania Telekamer 2018 zaskoczyła swoich fanów i postawiła na bardzo elegancką i kobiecą kreację. Długa, obcisła suknia do samych kostek podkreśliła bardzo zgrabną figurę dziennikarki, która zazwyczaj jest ukryta pod luźnymi bluzkami. Fryzura - kobiece fale zamiast prostych kosmyków - idealnie skomponowała się z kreacją. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Gwiazda programu "Kobieta na krańcu świata" statuetkę Telekamery w kategorii "Osobowość telewizyjna" odebrała już po raz trzeci. Udało nam się porozmawiać z nią podczas gali.

To jest tak emocjonujące, mimo że po raz trzeci odbieram Telekamerę. Można byłoby powiedzieć "przyzwyczaiła się", ale myślę, że jak przestanę się stresować i przestanie to być ważne, to będzie znak, że czas zmienić pracę - wyznała.

Opowiedziała też, że sukces zawdzięcza rodzicom. Na gali towarzyszyła jej mama. 

Zastanawiam się, dlaczego jedni są odważni a inni nie. Myślę, że to rodzice mają wpływ na to, jacy jesteśmy, na tę odwagę. Moi pozwalali mi doświadczać, popełniać błędy. Nie oceniali i wspierali. No i teraz jestem tu.

Martyna Wojciechowska opowiedziała też o tym, jak ważna dla niej jest córka. Mamy nadzieję, że wyrośnie na tak wspaniałą kobietę jak mama.

PC

Więcej o:
Komentarze (38)
Telekamery 2018. Martyna Wojciechowska w wyjątkowo kobiecym wydaniu. Wyglądała zjawiskowo. Kobieta odebrała statuetkę w kategorii "Osobowość telewizyjna"
Zaloguj się
 • Gość: Lowelas

  Oceniono 43 razy 23

  Ona jest jak wino. Im starsza, tym lepsza. Lata temu stała koło mnie na koncercie Duran Duran. Bardziej gapiłem się na nią niż zespół. :) Inteligentna i przy tym piękna kobieta.

 • Gość: magda

  Oceniono 40 razy 18

  cudowna kobieta, chciałabym ją kiedyś poznać

 • Gość: Bob

  Oceniono 18 razy 16

  I co? Można być gwiazdą, interesującą i mądrą, bez świecenia cycem? WARNKE ucz się od najlepszych...

 • Gość: Vrick

  Oceniono 30 razy 14

  Piękna i mądra kobieta nr1

 • Gość: an

  Oceniono 21 razy 13

  Wspaniała, mądra, odważna, piękna, cudowna kobieta! Wygląda przepięknie, elegancko, zjawiskowo! A z mamą - wzrusza :)

 • Gość: w

  Oceniono 16 razy 8

  mama też swietnie wygląda - równiez piękna kobieta

 • Gość: wielbiciel

  Oceniono 19 razy 7

  Pani Wojciechowska to piękna i mądra kobieta .Zawsze trzeba ją nagradzać .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX