Boczarska na spacerze z dzieckiem. Spójrzcie, jak wygląda! To jedna z najnormalniejszych matek show-biznesu

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk w połowie grudnia zostali rodzicami Henryka. Macierzyństwo wyraźnie służy aktorce.

Magdalena Boczarska niedawno została po raz pierwszy mamą. Co prawda do tej pory jeszcze nie pokazała, jak wygląda jej syn, ale co jakiś czas umieszcza w sieci zdjęcia ze spacerów. Dzięki temu możemy zobaczyć, że macierzyństwo bardzo jej służy, a aktorka promienieje.

Boczarska jest jedną z tych gwiazd, które nie potrzebują tony makijażu i pięknych ubrań, żeby wyglądać dobrze. Aktorka jest naturalnie piękna i nawet w zwykłych, codziennych stylizacjach prezentuje się świetnie. Nie inaczej jest tym razem. W grubej czerwonej kurtce i podwiniętych dżinsach wygląda bardzo normalnie i trudno rozpoznać w niej jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu.

Aktorka poza tym nie wymienia co chwila wózka, w którym wozi Henryka. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że wybrała model Dubatti, którego cena w zależności od koloru waha się w granicach 4 500 zł.

Nic więc dziwnego, że internauci zostawiają pod zdjęciami świeżo upieczonej mamy wiele komplementów. A wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Magdalena Boczarska pozuje z synem Henrykiem. Macierzyństwo wyraźnie jej służy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Fifi

  Oceniono 8 razy 4

  Pani Magda dostała wózek od sponsora, to w ramach rewanżu musi wrzucać teraz zdjęcia ze spacerów. Tak czy inaczej to rzeczywiście ładna kobieta :)

 • Gość: papaya

  Oceniono 5 razy 3

  To żaden hejt, tylko bardziej zwrócenie uwagi na problem, otóż nie mogę patrzeć jak matki z uwagi na dobro dziecka ( nieswiadomość?) spacerują w dotleniającym i prozdrowotnym smogu. Mieszkam w Poznaniu tuz przy parku i z okien codziennie widuje takie widoczki. Lepsze mniejsze zło czyli brak spacerów nietety lub jazda za miasto w odległe leśne szlaki, choć tam również niebezpiecznie bo z dubeltówki można być potraktowanym. Q*wa w jakich my czasach żyjemy, dlaczego sami sobie to robimy ?!

 • Gość: Sarah

  0

  Nareszcie jakąś normalna matka w show biznesie! Wygląda lepiej niż Natalia Siwiec ??

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Uroczo razem wyglądają! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX