Khloe Kardashian wrzuciła zdjęcie z (jeszcze ciężarną) Kylie Jenner. Obie z gołymi brzuchami. Z komentarzem Kim zgadzamy się w 100%!

Kylie Jenner 1. lutego została matką. Informacją tą podzieliła się kilka dni później. Jej siostry na Instagramie nie ukrywają swojego szczęścia.

Ciąża Kylie Jenner była jedną z największych zagadek show biznesu w ostatnim czasie. Przez 9 miesięcy celebrytka nie odniosła się do tych doniesień. Zrobiła to dopiero 4. lutego, publikując oświadczenie z informacją o tym, że urodziła córkę. Jej siostry są dumne i na Instagramie dzielą się swoim szczęściem.

Khloe wrzuciła na Instagram zdjęcie z Kylie, na którym obie pozują w ciąży.

Gratuluję Moja Kochana Kylie! Jaka to była magiczna podróż! Ten czas był wyjątkowy i cieszę się, że przeżywałyśmy go razem. Bóg jest wielki! Kocham cię, młoda mamo! Kocham, duża mama - napisała pod zdjęciem.

Pod spodem pojawiło się ponad 106 tys. komentarzy z gratulacjami. Internauci nie ukrywali swojego wzruszenia i radości, że plotki o ciąży Kylie są prawdziwe. Młodej mamie życzyli zdrowia i radości z nowej roli.

Jednak najlepszy komentarz należy do ich siostry, Kim Kardashian West. Wyraziła w nim swoje wzruszenie fotografią, na której znajdują się jej dwie siostry, które spodziewają się dzieci.

Najlepsze zdjęcie ever! - napisała.

Sama niedawno została matką. Wynajęta surogatka urodziła trzecie dziecko jej i Kany'ego Westa, córkę Chicago. Rodzina Kardashianów czeka więc jeszcze na narodziny dziecka Khloe, które przyjdzie na świat za kilka tygodni.

AW

Zobacz także
 • Georgina Rodriquez Dziewczyna Ronaldo pokazała nowe zdjęcie z dziećmi. Są coraz bardziej podobne do ojca. Widać to zwłaszcza po tych oczach!
 • Kim Kardashian, Kylie Jenner Kim Kardashian PIERWSZY RAZ pokazała swoje trzecie dziecko. Zrobiła to w nagraniu o ciąży Kylie. Piękna!
 • Dakota Johnson Dakota Johnson jest w ciąży? Jej najnowsze zdjęcia NIE pozostawiają złudzeń
Komentarze (4)
Khloe Kardashian wrzuciła zdjęcie z Kylie Jenner. Komentuje Kim. To wzruszające słowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ttt

  Oceniono 2 razy 0

  gadajcie co chcecie... ale to najpiękniejszy moment ... ja sie poplakalam..

 • Gość: mmmmmm

  Oceniono 9 razy -7

  Cos mi sie wydaje zw corke Kim urodziła Kylie... dziwny zgranie w czasie..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX