Ryszard Kalisz z żoną na salonach. Ona na wejściu nie wyglądała korzystnie, ale potem... Ta mini to strzał w 10!

Ryszard Kalisz pojawił się na premierze spektaklu "Miny polskie". Towarzyszyła mu młoda żona, Dominika.

Ryszard Kalisz rzadko pojawia się sam na salonach, zazwyczaj zabiera ze sobą żonę. Również na poniedziałkowej premierze spektaklu "Miny polskie" w Teatrze Polskim Dominika Kalisz towarzyszyła mężowi.

Na wejściu prawniczka nie prezentowała się zbyt korzystnie, czemu winny był mało gustowny, babciny kapelusz. Potem na szczęście 31-letnia żona Kalisza pozbyła się go i pozowała w odsłaniającej jej zgrabne nogi czarnej mini. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kalisz poślubił 29 lat młodszą prawniczkę w marcu 2015 roku. Para wychowuje dwóch synów: 2-letniego Fryderyka i 7-letniego Antoniusza, syna Dominiki z poprzedniego związku. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (187)
Ryszard Kalisz z żoną na salonach. Ona na wejściu nie wyglądała korzystnie, ale potem... Ta mini to strzał w 10!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosciowa

  Oceniono 235 razy 151

  Po twarzy juz niedlugo nie bedzie mozna rozroznic czy to Kalisz czy jego zona...

 • Gość: go

  Oceniono 169 razy 141

  śmieszni są komentujący, którzy pod zdjęciami plastikowych laś po pierdylionie botoksów, liftingów i innych przygód ze skalpelem piszą zafrasowani i zbulwersowani, że tylko natura się liczy i w ogóle dlaczego kobiety szpecą się tymi wszystkimi operacjami?
  po czym przychodzi taki jegomość jeden z drugim i pod zdjęciami pani k., która przecież brzydka nie jest, nie ma pypcia na nosie ani zdeformowanej twarzy i napiernicza, że gruba, że świnka, że co ona ma z twarzą itd. kompletny nonsens.
  natura, drodzy państwo, ma to do siebie, że nie obchodzą jej aktualne kanony ludzkiego piękna, tworzy nas odmiennymi od siebie, daje nam różne twarze i różne sylwetki. i to jest ok, i tak powinno być. nie jest chore to, że ktoś wygląda inaczej niż nam się wydaje, że "powinien". chore jest to, że mamy wyobrażenia co do tego jak ten ktoś "powinien" wyglądać.

 • ukw8087

  Oceniono 152 razy 108

  to jest jakaś pomyłka ...
  Ta kobieta musi być Córką Kalisza , podobni jakiedy dwie Krople wody.

 • Gość: ZZ

  Oceniono 87 razy 77

  Z twarzy podobni, a to ponoć dobrze rokuje na związek po grobową deskę.

 • cucurucu

  Oceniono 84 razy 66

  Po co te niskich lotow oceny? Ksiazek nie ocenia sie po okladkach. Polacy to strasznie zakompleksiony narod i chyba nie wszyscy maja domu lustra.

 • Gość: Danuta

  Oceniono 70 razy 48

  Pasują do siebie odczepcie się od tej kobiety co wam w garki zagląnda czy wam wyjada jaką Panbóg stworzył to tak wygląda

 • Gość: gosc

  Oceniono 51 razy 41

  ... podobni do siebie jak dwie krople wody

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX