Lewandowska chroniła prywatności córki. Do teraz. Na Instagramie pokazała twarz Klary

Lewandowska często pokazuje zdjęcia i filmiki z Klarą, ale nigdy nie pokazywała jej twarzy. Teraz zobaczyliśmy, jak wygląda jej córka.

Anna Lewandowska, jak wiele innych gwiazd w miarę możliwości chroni wizerunku swojej córki. Nawet, jeśli pokazywała Klarę, to w taki sposób, żeby nie można było zobaczyć jej twarzy. Na ostatnim filmiku wystarczył moment nieuwagi i twarz dziewczynki przestała być zagadką.

Trenerka przebywa właśnie na obozie. Między ćwiczeniami i treningami znajduje czas na zabawę z dzieckiem, co udokumentowała na nagraniu. Podczas wygłupów "Lewa" odsłoniła twarz córki. Niestety trwało to chwilę i ciężko się dokładniej przyjrzeć, a tym bardziej stwierdzić, do kogo jest podobna córka sportsmenów. 

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Podobną wpadkę zaliczyła też niedawno Natalia Siwiec. Ona również starała się nie pokazywać twarzy dziecka, niestety popełniła błąd i na InstaStories pokazała Mię

MT

Więcej o:
Komentarze (229)
Anna Lewandowska chroniła prywatności córki. Do teraz. Moment nieuwagi i... zobaczyliśmy twarz Klary
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: k

  Oceniono 91 razy 67

  "Lewandowska chroniła prywatności córki. " - hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

 • 3-kuleczka

  Oceniono 67 razy 61

  ja widze wypietą dupe lewandowskiej
  jakis fragment trwarzy dziecka, sensacji nie widze i mnie nie obchodzi
  zastanawia mnie tylko inteligencja innaczej redahtorków z gazety, którzy pokazuja szczyt debilizmu w tytułach aby zachęcic do otwierania artykułu
  lewandowska nie ma świadomości jakie zdjęcia wkleja?
  Czy ta baba nie moze przeczytać za ten czas jakiejs ksiązki zamiast sie obnazac w portalu ?

 • Gość: mnmn

  Oceniono 57 razy 51

  Jakie śliczne - po mamusi. Jakie mądre - już widać z tego profilu - po mamusi? Jakie duże - po tatusiu. Jak ładnie ubrane - po Chodakowskiej. Do kogo podobne? Rączki jakby po babci, śpioszki po dziadku.

 • Gość: KORALIK

  Oceniono 53 razy 41

  Lewa strzeże prywatności hahahahahaaąaaaa Jaja sobie robicie To najbardziej rozwiązał baba na całej kuli ziemskiej Opisuje każdy szczegół ze swojego życia i cyka sobie fotki Lewi powinni się leczyć od Narcyzmu bo sa zadufana w sobie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 47 razy 37

  Ciuciuciuciu sruciuciuciu. Biedne dziecko zamiast rosnać w środowisku normalnie zachowujacych się i elokwentnych dorosłych to narażone jest na takie właśnie stymulanty jak widzimy powyżej. Psa bym im nawet nie dał pod opiekę bo by zdurniał przy takich właścicielkach.

 • Gość: &&&&

  Oceniono 31 razy 29

  Tak chronila na pewno ciekawe do jakiej sumy?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 28

  Dzień bez Lewandowskich jest dniem straconym. Ile wam płaca za wpis? 10, 20 tysięcy, czy może mniej? Czyli każde dno może mieć tutaj reklamę jak zapłaci?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 47 razy 25

  Fakt jest że dziecko jest wyjatkowo brzydkie (zdarza się), w tym wieku nie siedzi, jest łyse, ma wielkie uszy i duża głowę. To widać na zdjęciach. I nie ma się o co obrażać, nie wszyscy rodza się piękni. Jak się ma z tym problem to proszę zablokować komentarze na Insta lub nie umieszczać zdjęć dziecka wcale!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX