Jan Nowicki znów się ożenił. Tym razem w wielkiej tajemnicy. Dopiero teraz zdradza, kim jest jego nowa miłość

Jan Nowicki ponownie się ożenił. Dopiero po czasie zdradził, że wziął potajemny ślub i wyznał, kim jest jego nowa partnerka.

Jan Nowicki w 2015 roku rozwiódł się z Małgorzatą Potocką, z którą był w związku małżeńskim przez 6 lat. Jak się okazuje, już rok po rozwodzie aktor ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Nowicki dopiero niedawno wyznał w magazynie "Pani", że wziął potajemny ślub. Dla nowej miłości zdecydował się wyprowadzić z ukochanego Krakowa do Kielc.

Pojawiło się na moim horyzoncie miasto Namysłów. Tam spotkaliśmy świetnego gościa Julka Kruszyńskiego - burmistrza, którego poprosiłem: Zrób nam tutaj ślub, o którym się nikt nie dowie. I on wszystko zorganizował. Przyjechali poeta Muniek Staszczyk i Jacek Bławut, wspaniały reżyser. Moi przyjaciele, których kocham i podziwiam. To było rok temu. I zostałem mężem i przeniosłem się do Kielc. Jestem szczęśliwy - zdradził Nowicki.
Gdy wyjeżdżam teraz z Krakowa, towarzyszy mi uczucie ulgi, ale głównie z tego powodu, że obok mnie siedzi Ona - ktoś, kogo mam nadzieję trzymać za rękę wtedy, kiedy poczuję ten prawdziwy i ostatni chłód - dodał. 

Nowicki w wywiadzie nie zdradził tożsamości partnerki. Cały czas mówił na nią "Ona". Dziennikarze szybko wywnioskowali, że chodzi o jego asystentkę, czyli Annę Kondratowicz. 

Teraz spotkałem Kogoś. To nie jest pierwsza miłość, to jest ostatnia miłość. Ten Ktoś parę lat temu zaczął przepisywać teksty do mojej książki. Zauważyłem, że ma szczególny ogląd świata, inteligencję i ogromną wrażliwość na ludzi, zwierzęta, słowo. W pewnym momencie pomyślałem, że to może być to - mówił aktor.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

MT

Więcej o:
Komentarze (6)
Jan Nowicki wziął potajemny ślub. Jego żoną została jego asystentka Anna Kondratowicz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kk

  Oceniono 6 razy 6

  Nowicki wydaje się być od zawsze zajęty wyłącznie sobą i potrzebuje kobiety, która tę "pasję" z nim podzieli. Dotąd przez lata za ogon ciągnęła go Mara Meszaros, która kochała go szczerze i dawała temu wyraz angażując go do wiekszości swoich filmów, dając mu tym samym szanse zaistnienia w szerokim kinie europejskim, której bez Marty by nie miał. Jak sama mówiła - " On nie potrafi kochać ludzi. Póki jeździliśmy po świecie, póki kręciliśmy filmy, robiliśmy teatr, było znakomicie." Kiedy świat kręcił sie koło Nowickiego, było ok, ale jak miał kręcić sie w codzienności z Martą w Krakowie, kiedy zwolniła tempo, weszła proza życia i mimo jego wielkiej, medialnej deklaracji, jak to na wsi w Kowalu chce sie z Matrą zestarzeć, jak tylko natrafił na ćwierkającą na jego widok i nadskakującą mu Potocką, zwiał do Warszawy i wziął z nią ślub. Błędnie jednak założył, że wraz z uwielbieniem Potockiej, zyska kobietę, której celem będzie go uszczęśliwiać i dbać o jego karierę. Potocka miała swój teatr rewiowy, jest kobietą samodzielną, niezależną i kocha to co robi. Owszem, cos tam u niej chyba zagrał, ale ogólnie nie miała czasu mu cały dzień nadskakiwać, bo zwyczajnie zasuwała w teatrze. I czar prysł, ona myślała, że poślubia samodzielnego, dorosłego faceta, a nie podstarzałego Piotrusia Pana, a on ani w warszawie się nie odnalazł, gdzie za bardzo nie miął co robić, ani żona nie chciała jego karierą sie zajmować, bo miała własną.
  W tym kontekście obecny wybór wydaje sie uzasadniony, ma kobietę, której jedynym celem będzie dogadzanie Nowickiemu, w końcu zostając żoną nie przestała byc asystentką, tylko będzie nią teraz 24 godziny a dobę, no i w Kielcach to może sobie gwiazdorzyć do woli, bo za dużo konkurencji do gwiazdorzenia ta nie a, nie to co w Wawie, czy Krakowie :))))

 • jsbmw

  Oceniono 5 razy 5

  Nowicjusz to on nie jest :)

 • Gość: ada

  Oceniono 3 razy 3

  kim jest żona? na pewno pielęgniarką To oczywiste

 • Gość: teraz do mnie wstań

  Oceniono 7 razy -7

  ten co to "wpadł pod autobus życia" sam sie hoduje na jeszcze gorszego niz brevi. to przechodzi wszelkie pojecie redaktorów chraboty i michnika. do zobaczenia w londynie w asyscie operacyjnych jednostek kontrwywiadow wojskowych. słyszałem że george bush funduje córkom gajowego stypendia na yale. blogerka ma już bilet na orgie typu guided exit w skull and bones w asyście córek bruno kahla.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX