Dorota Szelągowska 2 tygodnie temu urodziła. Teraz Grochola mówi o wnuczce: Wanda jest tak malutka, że... Słodkie!

Dorota Szelągowska drugi raz została mamą. Szczęśliwa babcia, Katarzyna Grochola, w ciepłych słowach wypowiedziała się o wnuczce.

Katarzyna Grochola została uhonorowana przez Fundację Żyj z Pasją tytułem Babci Honorowej. Pisarka ma dwoje wnuków: 16-letniego Antka i 2-tygodniową Wandę. Odbierając nagrodę, wypowiedziała się o nich w uroczy sposób:

Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem, i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać.

Mama małej Wandy, Dorota Szelągowska, drugą ciążę długo trzymała w tajemnicy. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała na Facebooku. Wrzuciła zdjęcie z planu programu, gdzie można było dostrzec pokaźny brzuch. Po porodzie dziękowała za gratulacje, zapewniając, że ona i Wanda mają się świetnie. 

Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i życzenia. Wanda jest z nami od niedzieli (obchodzi urodziny razem z HGTV Polska - to chyba jakiś znak), jest śliczna, zdrowa i cudowna. Tryb "matka" włączony, wracam do formy, ściskam Was ogromnie.

Do tej pory nie doczekaliśmy się jednak żadnego zdjęcia dziewczynki. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (11)
Dorota Szelągowska 2 tygodnie temu urodziła. Teraz Katarzyna Grochola mówi o wnuczce: Wanda jest tak malutka, że... Słodkie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 20 razy 14

  Wanda - przepiekne imie!

 • Gość: DD

  Oceniono 10 razy 10

  To jakie imię nadali rodzice dziecku to ich prywatna sprawa i kwestia gustu. Wandula rośnij zdrowo ! Wszystkiego co najlepsze dla Pani Doroty.

 • Gość: kryga

  Oceniono 8 razy 8

  Lepsze niż Dżesika, Nikola, Sandra czy Kasandra.

 • Gość: hallo

  Oceniono 1 raz 1

  Ciotka Wanda to pasuje
  Niestety dla dziecka ZDECYDOWANIE NIEEEEEE!

 • Gość: gość

  Oceniono 39 razy -29

  Dlaczego Wanda?
  Brzydkie,niemodne imię dla starej ciotki dziecko bedzie mialo pretensje do rodzicow za to imię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX