Urbańska pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu na narty. Widzieliście, że jej córka ma już 10 lat? Piękna jak mama

Natasza Urbańska ferie zimowe postanowiła spędzić w górach. Rodzinnym zdjęciem z mężem i córką pochwaliła się na Instagramie. Kobiety wyglądają cudownie. A Józefowicz? Internauci: "Janusz, jaki on stary!"

Natasza Urbańska, wbrew panującym wśród gwiazd trendom, zimowy urlop postanowiła spędzić tradycyjnie w górach. Wraz z Januszem Józefowiczem i ich córką, Kaliną, wybrała się na narty. Pod zdjęciem z wyjazdu posypały się słowa podziwu dla urody matki i córki.

Zdjęcie wygląda jak kadr z reklamy górskiego kurortu. Uśmiechnięte twarze Nataszy Urbańskiej i małej Kaliny prezentują się uroczo.

Przepiękny obrazek
Ależ Pani jest piękna! Nawet w kasku! Jakie to niesprawiedliwe
Nataszko jesteś przepiękną kobietą. Córeczka ma Twój uśmiech. W ogóle jesteście śliczne dziewczyny! - czytamy w komentarzach.

Słowa podziwu ominęły jednak Janusza Józefowicza. Jego dojrzała uroda rzeczywiście kontrastuje z młodzieńczym blaskiem jego żony i córki. Pojawiły się nawet bezpośrednie przytyki w stosunku do jego osoby.

Dzień dziadka?
Janusz, jaki on stary.

Widocznie jednak ten delikatny hejt nie zakłócił rodzinie dobrej zabawy. Natasza nie odniosła się do tych komentarzy. Na szczęście pojawiły się też słowa, które naszym zdaniem są ważniejsze niż wygląd.

Super rodzina!

Na zdjęciu widać, że się kochają i to jest najważniejsze. Pozdrawiamy i życzymy udanych zjazdów.

PC

Więcej o:
Komentarze (24)
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i córka Kalina wyjechali na wakacje w góry. Tancerka pokazała zdjęcie, nie wszyscy wyglądają na nim dobrze
Zaloguj się
 • monikaaleksandra

  Oceniono 24 razy 20

  Córka cały ojciec. Niestety.

 • Gość: Kos

  Oceniono 18 razy 18

  Bardzo fajnie,wyglądają na szczęśliwych,wbrew wszystkim sugestiom że ten związek jest bez szans.Ile par się rozpadło,a tutaj uczucie zwyciężyło.Powodzenia na dalsze lata.

 • eurotram

  Oceniono 14 razy 14

  Józefowicz staro wygląda? A jaka wyglądać facet,któremu za rok z hakiem sześćdziesiątka strzeli? Bez przesady,wszystko w normie.

 • Gość: J71

  Oceniono 10 razy 8

  Córka cały ojciec .Racja

 • warszawa34

  Oceniono 6 razy 6

  Piękna - napisano o dziesięciolatce w kasku. XD

 • Maria Fąfara

  Oceniono 9 razy 5

  Natasza oprócz ślicznej urody ma jeszcze talent !!! Z nią nie mogą równać się inne pseudo artystki .Brawo pani NATASZKO! tak trzymać. ..

 • a_figa

  Oceniono 9 razy 5

  Fajna z Was Rodzinka :)
  Ehh narty z dziećmi to były piękne czasy :-)

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  "Piękna" o dziesięciolatce to może Trynkiewicz powiedzieć.

 • Gość: Życzliwa

  Oceniono 8 razy 4

  Pani Nataszo, niech Pani wróci do ciemnych włosów, w nich wygląda Pani korzystniej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX