Ta sama obsada w każdym filmie to już przeszłość. Poznajcie piękną i utalentowaną Aleksandrę Domańską. Ma do siebie duży dystans!

Aleksandra Domańska zagrała główną rolę w nowym filmie "Podatek od miłości". Nowa twarz w świecie filmu zapowiada się obiecująco.

Ciągłe obsadzanie filmów tymi samymi aktorami już dawno przejadło się widzom. W końcu, po długim czasie oczekiwania, na ekranach możemy zobaczyć nową twarz. To Aleksandra Domańska, która zagrała główną rolę w filmie "Podatek od miłości", gdzie wcieliła się w postać Klary. Aktorka oprócz tego, że jest utalentowana, to jeszcze jest piękna!

Okazuje się, że chętnie udziela się na Instagramie. Możemy tam znaleźć zdjęcia z planu, branżowych wyjść czy fotki z innymi aktorami. Domańska wygląda na bardzo sympatyczną dziewczynę. W odróżnieniu od wielu osób nie publikuje samych idealnych, pozowanych zdjęć. Widać, że ma do siebie spory dystans i nie boi się pokazać bez makijażu czy w potarganych włosach. Na jej profilu nie brakuje też zabawnych przeróbek zdjęć.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Aleksandrę Domańską można uznać za nową, świeżą twarz, ale jej przygoda z aktorstwem zaczęła się dużo wcześniej. Wystąpiła w wielu znanych produkcjach, m. in.: "Przepis na życie", "Lekarze", "Drogówka", "Pod mocnym aniołem", "O mnie się nie martw", "Bodo" czy " Belle Epoque". Być może dopiero po jej najnowszym filmie stanie się rozpoznawalna przez szerszą publiczność.

Oglądaliście jakiś film z udziałem Domańskiej?

MT

Więcej o:
Komentarze (15)
Aleksandra Domańska zagrała główną rolę w filmie "Podatek od miłości". Piękna i utalentowana, a do tego z dystansem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ULA

  Oceniono 5 razy 5

  Może i nie powala urodą na kolana....ale ma w sobie tę cudowną naturalność i świeżość.
  Dla mnie piękna, ale to piękno emanuje ze środka

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Talentu aktorskiego nie oceniam, bo nie widziałem, ale z tą pięknością to lekka przesada.

 • Gość: Rob

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna,to chyba jednak lekka przesada.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  nie nie poznajemy a piekna to co to lub kto to .

 • Gość: urihdihfd

  0

  Wygląda jak Kinga z Pierwszej Miłości.

 • Gość: Mela

  0

  Słusznie powiedział kiedyś Jan Nowicki,że teraz aktorki / ja bardziej stawiam - celebrytki/ wyglądają jednakowo . Chude , twarze bez wyrazu "zrobione ", długie fryzury na jedną modłę, wydają się klonami . Jak ktoś " odstaje " od tych kanonów ,to aż lżej patrzeć, bo wyróżnia się -oczywiście - pozytywnie. Aktorka powinna być naturalna i nadawać się do każdej roli.

 • Gość: mi.

  0

  Widzom się przejadło, ale twórcom ciągle jeszcze nie. Sporo filmów jak kolejny odcinek któregokolwiek z wielu rodzimych seriali.

 • Gość: ufo

  0

  film mocno promowany przez rezysersko aktorski klan Damięckich , co widac po recenzjach ,niestety na ekranie kiepsko . Para głownych bohaterów nie zachwyca niczym.

 • Gość: gość100

  0

  Mnie rozwaliła rolą tej zakręconej zbieraczki guzików w "Po prostu przyjaźń". Polubiłam ją :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX