Gwen Stefani jest w ciąży? Wokalistka dała sfotografować się w bikini. Wszystko już jasne

Jeszcze niedawno zachodnie media zapewniały, że 48-latka spodziewa się czwartego dziecka. Były zdjęcia brzucha. Dziś wokalistka udowodniła, że krągłości nie były spowodowane ciążą.

Pod koniec zeszłego roku bardzo dużo mówiło się na temat czwartej ciąży Gwen Stefani. Zagraniczne media były pewne, że kobieta i jej partner, Blake Shelton, spodziewają się potomka. Internet wówczas obiegły wymowne zdjęcia powiększonego brzucha wokalistki. 

Zgodnie z tym, co pisano, Gwen Stefani powinna być dziś w trzecim trymestrze ciąży. Najnowsze zdjęcia dowodzą jednak, że niewiele ma to wspólnego z prawdą. Gwiazda prezentuje na nich szczupłą sylwetkę w bikini, a jej brzuch jest płaski. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Okazuje się, że nie każda krągłość w okolicy brzucha musi od razu oznaczać ciążę. Gwiazdy - tak jak wszyscy - mają prawo po prostu przytyć. Gwen Stefani wygląda teraz świetnie.

PC

Więcej o:
Komentarze (6)
Gwen Stefani jest w ciąży? Zdjęcia w bikini rozwiewają wątpliwości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mariusz

  Oceniono 2 razy 2

  No naprawdę, chyba niedługo rozwiązanie; )

 • Gość: Fifi

  Oceniono 2 razy 0

  Moze biedna poronila ;(

 • lubicz56

  Oceniono 1 raz -1

  Nażarla się jak świnia, opila jak bąk a potem przebrala za morską nimfę (tylko ogona w tej kreaci brakowalo), nic dziwnego, ze wyglądala jak w szóstym miesiacu :)

 • Gość: Jack

  Oceniono 5 razy -5

  A szklanka whisky w ręku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX