Trzecia edycja "Azji Express" tym razem nie w Azji! Znamy już pierwsze nazwisko uczestnika

"Azja Express". Kolejna edycja programu pojawi się wkrótce. Wiemy już, że jednym z uczestników będzie Tomasz Karolak. Kto wystąpi z nim w parze? I gdzie tym razem odbędzie się program?

"Azja Express" to popularny program TVN, niedawno zakończyła się jego druga edycja (którą relacjonowaliśmy dla Was TU), a już zaczynają pojawiać się informacje o nowym sezonie. W trzeciej odsłonie rywalizacji gwiazd pojawi się aktor Tomasz Karolak - donosi magazyn "Flesz".

W programie gwiazdy występują w parach. Osoba towarzysząca to zazwyczaj przyjaciel lub partner znanej osoby. Nie wiemy jeszcze, kogo zabierze ze sobą Karolak. Magazyn "Flesz" sugeruje, że może być to aktor Wojciech Błach. Mężczyźni kilka lat temu odbyli męską wyprawę do Palestyny, może i tym razem będą chcieli wspólnie przeżyć tropikalną przygodę.

Największym zaskoczeniem trzeciej edycji "Azji Express" jest fakt, że nie odbędzie się ona w Azji, a w Ameryce Południowej. Gwiazdy wyruszą w podróż do Boliwii, Wenezueli i Peru.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości na temat programu, wszystkimi informacjami na pewno będziemy się z Wami dzielić.

PC

Więcej o:
Komentarze (3)
"Azja Express 3"znamy pierwsze nazwisko. Największym zaskoczeniem jest lokalizacja trzeciej edycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: tia

    Oceniono 3 razy 1

    Nie wiem jak wytrzymam odcinki z nim... Wrrr mam nadzieję że w pierwszym odpadnie. Nie dość że w tych pseudo komediach go pełno to jeszcze tutaj wrrrrrr :/ :/ :/

  • Gość: GdzieWesele.pl

    Oceniono 1 raz -1

    Haha, ciekawe jak mu pójdzie :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX