Ten wpis Krupy tylko wydaje się niepozorny. Odpowiedziała w końcu Woźniak-Starak? "Trzeba się cenić"

Joanna Krupa została ostatnio potraktowana niezbyt przyjaźnie przez Agnieszkę Woźniak-Starak podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Modelka na Instagramie zamieściła wymowny wpis.

Wywiad udzielony przez Joannę Krupę w "Dzień Dobry TVN" odbił się szerokim echem. Nie za sprawą przedmiotu rozmowy, ale sposobu jej przeprowadzenia. Winną zamieszania była Agnieszka Woźniak-Starak, która zadawała dosyć złośliwe i mało taktowne pytania. Choć później tłumaczyła się, że wywiad prowadziła według zaplanowanego przez stację scenariusza, niesmak pozostał.

Sama Krupa zachowała dyplomatyczne milczenie. Dopiero tydzień po całym zamieszaniu pokusiła się o komentarz. Nie pada tam nazwisko Woźniak-Starak, ale wypowiedź modelki jest aż nadto wymowna:

Uśmiechaj się i nie pozwól, by ktoś okazywał Ci brak szacunku w pracy lub w życiu prywatnym. Idź przed siebie i nie oglądaj się. Trzeba się cenić. 2018 czas na zmiany.

Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd TVN-u, ale na antenie pojawia się okazjonalnie. Tydzień temu zastępowała w "DD TVN" chorą Magdę Mołek. Skrytykowano ją nie tylko za wywiad z Krupą, ale za całokształt. Zarzucono jej brak profesjonalizmu i wywyższanie się w rozmowach z gośćmi. Podzielacie tę opinię?

Agnieszka Woźniak-Starak na nartach. Dziennikarka nawet w górach zadaje szyku!

WJ

Więcej o:
Komentarze (49)
Joanna Krupa w końcu odpowiada Agnieszce-Woźniak Starak. "Trzeba się cenić"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: martencja

  Oceniono 54 razy 48

  Nie rozumiem fenomenu tej BadziakWoźniakStarakSzulim. Ona ma tragiczną dykcję. Bardzo źle wymawia słowa. Dlaczego tak lansuje się w TV?!?

 • Gość: wicek

  Oceniono 40 razy 32

  Promowana będzie dalej, szef stacji jest przyjacielem domu, więc musimy ją oglądać.

 • Gość: Masa

  Oceniono 29 razy 27

  Tak,Tak,Tak Szulim to wredna,okropna baba,czemu TVN psuje sobie opinię pokazując taką babę? Dody nie lubię,ale chyba miała rację.

 • panbies

  Oceniono 31 razy 27

  Starakowa przez gumę w ustach już mówić nie potrafi.

 • dodosdontquack

  Oceniono 30 razy 24

  Ja tego nie ogladam: promocja zoo, futer, a teraz chamstwa i nepotyzmu. Obelgi od takiej kreatury jak Szulim to komplement (:

 • elenem

  Oceniono 32 razy 24

  Czas najwyzszy zeby wszystkie stacje telewizyjne wpuściły trochę świeżości i pozmieniały prezenterów na młodszych !

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 23

  ta pani mysli ze jej wszystko wolno, a Pani Krupa zachowała sie z klasą

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 21

  Media dla oglądalości wywołują konflikty i podsycają nienawiść, ważna misja. Moglibyście się lepiej zająć promowaniem kultury i empatii w narodzie.

 • Gość: Marta the best

  Oceniono 28 razy 20

  Szulim niech zajara...lub dziecko sobie fundnie- alimentami pożyje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX