Marcelina Zawadzka pokazała, jak mieszka. Trzeba przyznać, że ma gust. Te wnętrza robią wrażenie! Spójrzcie tylko na sypialnię

Marcelina Zawadzka na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak mieszka. Jest stylowo i przytulnie.

Marcelina Zawadzka na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia ze swojego domu, dzięki czemu choć trochę możemy podejrzeć, jak mieszka. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma własne gniazdko rodzinne na warszawskiej Pradze. Dominują w nim jasne kolory, jest przytulnie i bardzo stylowo. Widać, że prezenterka lubi dodatki np. w postaci świeczek oraz drewnianych elementów. Te wnętrza zdecydowanie robią wrażenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Marcelina Zawadzka jeszcze w lutym 2016 roku publikowała zdjęcie, na którym widać, jak sama remontuje nowe mieszkanie.

Pomyślałam, że czas na krok w dorosłość. Wprawdzie jest ono na kredyt, ale bardzo się z niego cieszę. Sama jeździłam po tynk, sama wszystko wnosiłam, kafelki, cegiełki i inne duperele. Żadna praca nie jest mi straszna. Wszystkie prace remontowe sama wykonałam (...). Bardzo się cieszę, że mogę w końcu wejść do mieszkania i powiedzieć, że to jest mój dom - mówiła niedawno w rozmowie z portalem "Fakt".

Jak Wam się podoba mieszkanie Marceliny Zawadzkiej?

AG

Więcej o:
Komentarze (80)
Marcelina Zawadzka pokazała, jak mieszka. Trzeba przyznać, że ma gust. Wnętrza jej mieszkania robią wrażenie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Suzie

  Oceniono 92 razy 82

  Najbardziej „podobają” mi się te zapalone świeczki na łóżku... bardzo rozsądne! Mam wrażenie, że iloraz inteligencji tej Pani nie jest za wysoki!

 • Gość: bibi

  Oceniono 55 razy 49

  Sama wszystko wnosiła, sama wszystko zrobiła. CO ZA BZDURY! Jestem świeżo po remoncie, w życiu nie podniosłabym paczki np. z glazurą, czy terakotą, bo są po prostu bardzo ciężkie. Kafelki układali mi fachowcy, z dobrego polecenia, są równiutke, ale ile im to czasu zajęło! A ta pieprzy, że sama wszystko zrobiła. Człowiek, który nie robi tego na co dzień od lat, nie jest w stanie tego wykonać dobrze! A co dopiero ta wypacykowana dziunia! Po swoim remoncie w domu mam szacunek do tych fachowców przez duże F, bo wiem, jakie to wszystko jest trudne. A te "gwiazdeczki" to tak pieprzą w tych gazetach, że nie da się tego czytać!!!!

 • Gość: Patkap

  Oceniono 35 razy 29

  Ta dziewczyna od wszystkiego ma specjalistów począwszy od włosów, przez brwi, rzęs i paznokci.. nie była w stanie przez 5 lat obronić magistra a niby wyrementowala mieszkanie haha? Nawet obiadu ugotować nie potrafi co sama zresztą przyznaje ;)

 • Gość: emilka

  Oceniono 27 razy 27

  Ta...wnetrza? Ona, ona i kot ona i kawalek okna, jej twarz ona na lozku ona na lozku. Mam pytanie ktore wntrza zrobily wrazenie?

 • Gość: Nutka

  Oceniono 32 razy 26

  Świeczki prz łóżku ? Żart

 • Gość: Ojj

  Oceniono 28 razy 24

  Faktycznie,te wnętrza powalaja...te meble ,dodatki i wykończenie, wszystko świetnie sfotografowane ...co za idiota pisze te newsy!...

 • Gość: lila

  Oceniono 20 razy 20

  Jak mieszka nie widać. Prezentuje się tylko ona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX