Polski miliarder zabrał swoją 45 lat młodszą partnerkę na wakacje. Prywatny samolot i luksusowe miejsca to dopiero początek

Józef Wojciechowski i Beata Pruska spędzają obecnie czas w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna chętnie pokazuje zdjęcia z tej podróży.

O tym, że Beata Pruska i Józef Wojciechowski są parą dowiedzieliśmy się podczas gali z okazji 25-lecia Polsatu. Ich debiutanckie wyjście było zaskakujące, bowiem Wojciechowski do tej pory był w związku o 40 lat młodszą Laurą Michnowicz. Najwyraźniej związek jednego z najbogatszych Polaków z nową partnerką kwitnie. Obecnie para przebywa w Stanach Zjednoczonych, a Pruska chętnie pokazuje zdjęcia z wyjazdu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PODRÓŻY>>>>

Zdjęcia wskazują na to, że przemieszczają się prywatnym samolotem, a wolne chwile spędzają w bardzo ekskluzywnych miejscach. Pruska wrzuca też fotki, na których pozuje przy markowych, luksusowych butikach. Nic dziwnego, że chce się w sieci chwalić podróżą.

Gala Polsatu to nie był dla Pruskiej pierwszy raz na warszawskich salonach. Pojawiła się na nich już kilka lat temu u boku karateki, Tomasza Puzona. Po rozstaniu, na branżowych imprezach pojawiała się już sama. Stale jednak wzbudzała zainteresowanie mediów. Być może dlatego, że wielokrotnie pozowała na ściance skąpo ubrana. Dziewczyna pojawiła się również w programie "Damy i wieśniaczki", gdzie wystąpiła oczywiście jako... dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.

70-letni Józef Wojciechowski od lat należy do czołówki najbogatszych Polaków. Pokaźnego majątku dorobił się na firmie budowlano-deweloperskiej J.W. Construction. Myślicie, że teraz pomoże Pruskiej odnieść jakiś sukces?

MT

Więcej o:
Komentarze (134)
Józef Wojciechowski i Beata Pruska. Polski miliarder z młodszą o 45 lat partnerką na luksusowych wakacjach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Komentuj

  Oceniono 109 razy 103

  Wzruszyłem się. Od razu widać prawdziwą miłość. Podobnie jak prawdziwe cycki czy prawdziwe usta.

 • Gość: gnom_opluwacz

  Oceniono 80 razy 76

  Jedno trzeba Panu Miliarderowi przyznać: jest konsekwentny. Partnerka ma tyle samo dobrego stylu, co budynki JW Construction.

 • Gość: Seba

  Oceniono 74 razy 66

  Osobiście nie przepadam za urodą transwestycką, ale kto bogatemu zabroni.

 • wawiak57

  Oceniono 38 razy 36

  Pani go strasznie kocha i pieniądze wcale nie odgrywają tu żadnej roli. I jak pięknie zwiedzają Stany, te zdjęcia z pięknymi wypasionymi sklepami w tle. Sielanka intelektualistów.

 • zoro_wieczorowo_poro

  Oceniono 38 razy 36

  – Pruska, Pruska... Bo ona się nazywa „Pruska”!. Beata Pruska! Polska modelka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX