Tak wygląda 17-letnia wnuczka Szapołowskiej. W sieci dodaje zdjęcia w skąpych strojach i mocnym makijażu

Grażyna Szapołowska jest babcią 17-letniej Karoliny. Dziewczyna publikuje w sieci odważne zdjęcia.

Wnuczkę Grażyny Szapołowskiej mieliśmy okazję poznać podczas jednej z ich wizyt w "Dzień Dobry TVN". Właśnie wtedy usłyszeliśmy o Karolinie Matej. Okazało się, że nastolatka nie znalazła się w studiu bez powodu. Podczas wizyty w śniadaniówce promowały płytę Szapołowskiej, na której jedną z piosenek zaśpiewała właśnie jej wnuczka. 

Dziewczyna ma dziś 17 lat i, jak przystało na nastolatkę, chętnie udziela się na profilach społecznościowych, gdzie publikuje odważne zdjęcia. Możemy zobaczyć ją w skąpych strojach, mocno umalowaną i... w czułych objęciach z chłopakiem. Babcia nie widzi nic w tym złego i chętnie komentuje jej zdjęcia.  

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Szapołowska wyznała w "DD TVN", że jej płyta jest pierwszą i ostatnią. Być może dłuższą przygodę z muzyką rozpocznie Karolina, która uczy się w szkole muzycznej w Warszawie, a jej pasją jest właśnie śpiew. 

Jak same przyznają, ich więź jest bardzo silna. Wspólnie pojawiają się nie tylko w telewizji, ale także na pokazach mody. Razem wspierały także akcję "Serce dla zwierząt". 

MT

Więcej o:
Komentarze (73)
Grażyna Szapołowska. Wnuczka aktorki dodaje zdjęcia w skąpych strojach i mocnym makijażu. Ma dopiero 17 lat!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 56 razy 50

  Czy naprawdę jest aż takim paszczurem, że musi się całkowicie zamalować żeby nie było widać oryginału? Generalnie wizerunek jak tych przy Gierkówce.

 • Gość: tutu

  Oceniono 51 razy 49

  Uroda, klasa tego się nie da zastąpić gołymi cyckami. Wolę Panią Szapołowską , mimo upływającego wieku widać klasę i to coś.

 • Gość: haha

  Oceniono 34 razy 34

  a najśmieszniejsze jest to, że prawie zawsze dziób zasłonięty telefonem

 • bardu

  Oceniono 34 razy 32

  Jeśli chodzi o urodę, to babci do pięt nie dorasta.

 • Gość: Milena

  Oceniono 34 razy 28

  Pusta, wulgarna panienka. Jakoś nie widzę w jej domu książek, tylko duże lustra. Cała na sprzedaż. No i owszem, z urodą, ale jakże głupia babcia. Dumna z takiego profilu wnuczki ?
  Smutne.

 • thadde

  Oceniono 28 razy 26

  Grazyna to była piękność jeszcze w czasach, w których nikt by nie pozwolił uczennicy IV LO w Toruniu na takie makijaże:).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX