Polka dotarła do finału brytyjskiej edycji "Top Model"! Oj, zdecydowanie nie wstydzi się pokazywać ciała

Magdalena Filipowska ze Świebodzina dotarła do finału "Top Model" emitowanego w Wielkiej Brytanii. Ma 33 lata, a na co dzień zajmuje się pisaniem bloga o modzie, urodzie i zdrowiu.

Magdalena Filipowska znalazła się w finale brytyjskiej edycji "Top Model". Finały Top Model 2018 Model Awards & Fashion Show odbędą się 6 i 7 kwietnia 2018 w Hilton Metropole w Londynie. Kim jest blondynka, którą doceniono za granicą?

Ma 33 lata i pochodzi ze Świebodzina. Przed "Top Model" modelingiem zajmowała się sporadycznie. W programie znalazła się dzięki swojemu partnerowi, który zajmuje się fotografią. Nie wierzyła, że dostanie odpowiedź. Dużym zaskoczeniem było dla niej w ogóle to, że przeszła pierwszą selekcję. 

To on nauczył mnie pracy z kamerą i obudził moje poczucie pewności siebie. Dzięki niemu stałam się osobą, która uwierzyła w siebie i swoje możliwości. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat - wyjawiła w "Gazecie Lubelskiej".

Do Wielkiej Brytanii wyjechała 3 lata temu, nie znając w ogóle języka. Początkowo doskwierała jej samotność, brakowało jej rodziny i przyjaciół. Zaczęła od pracy jako kelnerka, intensywnie uczyła się języka.

Pomimo trudności, nie przeszkadzało mi, aby się tutaj zaaklimatyzować i krok po kroku szłam do przodu, nie zważając na przeszkody - wyznała.

Udział w programie pokazał jej, jak ważna jest wiara w siebie i dążenie do celu. Wie, że tylko od niej samej zależy, jak będzie wyglądać jej życie.

Teraz wiem, jak ważna jest wiara w siebie i konsekwentne dążenie w stronę w swoich marzeń, bo tylko od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie i ile jesteśmy w stanie poświęcić aby osiągnąć wymarzony cel - dodała na koniec.

Będziecie za nią trzymać kciuki?

AW

Więcej o:
Komentarze (123)
Magdalena Filipowska: Polka w brytyjskiej edycji "Top Model". Nie wstydzi się pokazywać ciała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zenny

  Oceniono 50 razy 42

  O co wam chodzi, samo zdrowie zero plastiku. Jest co poklepać, żaden wieszak.

 • sthoss

  Oceniono 44 razy 38

  Zajmuje sie pisaniem bloga o modzie...
  Odnosze wrazenie ze osiagnelismy ten moment kiedy prowadzacych blogi o modzie i urodzie jest wiecej niz czytajacych te blogi.

 • Gość: Jolka

  Oceniono 33 razy 21

  Bardzo ładna dziewczyna . Panowie , którym się ona nie podoba niech lepiej popatrzą krytycznym okiem na siebie .

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 35 razy 19

  Laik, oglądający międzynarodową serię tych programów, gotów pomyśleć, że ogląda casting do czegoś pokroju Playboya czy filmu soft porno.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 28 razy 18

  Na modelkę nie wygląda, ale w porzo. Nie zniewala, nie onieśmiela, ale zainteresować może.

 • Gość: Duśka

  Oceniono 13 razy 11

  Najważniejsze,że dotarła tam gdzie planowała😊 powodzenia😊

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 11

  No ale na czym polega jej sukces?? Że wygląda?? Takich panienek są miliony na świecie! Jakie to jest jej osiągnięcie?

 • sylvek100

  Oceniono 24 razy 8

  Śliczna. Bardzo mi się podoba!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX