Herbuś krótko skomentowała swój nowy związek. Jej koleżanka zdradziła więcej szczegółów. "Powoli szukają większego domu"

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o nowym partnerze Edyty Herbuś. Para spotyka się już od pół roku, a niedługo mają razem zamieszkać.

Edyta Herbuś od pół roku jest w szczęśliwym związku z Piotrem Bukowieckim. Para długo starała się utrzymać swój związek z dala od mediów i nadal chce zachować w tej kwestii prywatność. Jednak przyjaciółka tancerki w rozmowie z "Party" zdradziła szczegóły znajomości Herbuś i jej partnera. Sama Herbuś krótko skomentowała związek.

Życie jest pełne niespodzianek. Dla nas to też było zaskoczenie - zdradziła.

Nieoficjalna informacja o ich związku pojawiła w Boże Narodzenie, ale oni spotykają się już od lipca. Herbuś została zaproszona do TVP na rozmowę odnośnie jednego z festiwali, jakie miała poprowadzić. Na spotkaniu był także Bukowiecki. Bardzo szybko zeszli na prywatne tematy, a kilka godzin później umówili się na kawę.

Pierwsze prywatne spotkanie okazało się bardzo miłe. Poszli nie tylko na kawę, ale i do kina. Spotkanie znacznie się przeciągnęło, bo nie mogli się ze sobą nagadać. Szybko okazało się, że oboje są  pasjonatami filmów, mają podobne podejście do życia, zainteresowania - powiedziała znajoma Herbuś.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Instagram/edytaherbus

Ze względu na pracę, para rzadko ma okazję na wspólne spędzanie czasu, jednak jeśli jest ku temu okazja, starają się spędzać razem każdą chwilę razem. Rozłąkę rekompensują sobie także częstymi telefonami. Niedługo mają znaleźć dla siebie wspólne mieszkanie, co ułatwi im częstszy kontakt.

Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami.  Wszystko wskazuje na to, że wspólne lokum to dopiero początek poważnych planów pary - dodaje przyjaciółka.

Związek chyba faktycznie jest poważny, bo i Herbuś, i Bukowiecki poznali już obie rodziny. Edyta zapoznała nie tylko dzieci Piotra, lecz także jego rodziców i siostrę, mieszkających w Krakowie. Oficjalnie została przedstawiona na urodzinach matki Bukowieckiego. On również poznał rodzinę partnerki.

Edytę od razu przyjęto z radością do rodziny. Wszystkie dzieci Piotra bardzo polubiły Edytę. Zwłaszcza Vivian, która mówi, że znalazła w niej przyjaciółkę - czytamy w gazecie.
W Kielcach podczas Bożego Narodzenia Edyta przedstawiła go najpierw ukochanej babci, z której zdaniem bardzo się liczy. W oczach pani Toli i reszty domowników wypadł wzorowo - mówi znajoma tancerki.

W takim razie trzymamy kciuki za związek pary. Może wkrótce sami opowiedzą o łączącym ich uczuciu?

Przypomnijmy, że Piotr Bukowiecki to filmowiec, pracujący w Hollywood i były partner Doroty Gardias. Pogodynka i Bukowski mają wspólną córkę Hanię. Oprócz Hani mężczyzna ma jeszcze dwójkę dzieci: córkę Vivien i syna Melchiora.

MT

Więcej o:
Komentarze (22)
Edyta Herbuś krótko skomentowała swój związek. Piotr Bukowiecki to jej nowy partner
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  No w jego przypadku to chyba mowa o kilku rodzinach :D

 • wawiak57

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Piotr Bukowiecki jest znany ze związków ze znanymi celebrytkami, poza tym nie ma żadnego dorobku, no może wzmianki w Pudelku. Może chociaż dobrze puka.

 • Gość: Li

  Oceniono 1 raz 1

  Desperatka.

 • Gość: peleryna

  Oceniono 1 raz 1

  Herbusiowa to zdolna babeczka i nawet fajnie gra w serialu... a związek z facetem dzieciatym niejednokrotnie może być trudny... tylko to przychodzi po jakimś czasie, jak pierwsze emocje i hormony przestana działać. Na początku wszystko wydaje się ok... ale za jakiś czas może poczuć, że niebjest tak, jak być chciała.... BO... jego obowiazki względem dzieci zabierają cały możliwy wolny czas, bo nie ma czasu kiedy mogliby być sami razem, bo dzieci mają różne zajecia pozalekcyjne i trzeba je wozić, bo chorują, mają wakacje i trzeba się nimi bardziej zająć.... bo trzeba im kupować rzeczy i ubrania... płacić za wakacyjne wyjazdy..... bo trzeba się widywać z jego byłymi i matkami jego dzieci..... i dogadywać się, co do obowiązkow i wychowywania...itd. itp.
  Dzieci mogą jej odpowiadać, ale może chcieć faceta też czasem tylko dla siebie.... za wczesnie by to odczuwała... ale, może? Szczęścia życzę...

 • Gość: znajomy

  Oceniono 1 raz 1

  Cherbus dosiada nowego czlonka, ale robi te same westchnienia i te same jęczenie podczas stosunku, najbardziej dogodzil jej ten byczek Kawulski z KSW, rozsadzil jej zwieracz na odchodne, taka pamiatka. Gdy sie wypina i nowy partner pyta dlaczego jej sie samoistnie rozwiera to Herbus mówi: dzwon do Kawulskiego z reklamacjami ! hehe

 • ochujek

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze wnuki muszą się polubić i będzie OK.

 • Gość: Armani

  0

  Milosc od pierwszego spojrzenia to najwieksze szczescie jakie w milosci moze nas spotkac..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX