Prowadzący "DD TVN" naskoczyli na Krupę? Miny mówią same za siebie. "Nie widziałam tak żenujących prowadzących"

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła niedzielny odcinek "DD TVN". Wielu internautów zauważyło, że w rozmowie z Joanną Krupą dziennikarka była wyjątkowo niemiła.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła weekendowe wydania "DD TVN", a towarzyszył jej Marcin Meller. W niedzielę duet rozmawiał m.in. z Joanną Krupą na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widzowie szybko jednak zauważyli, że prowadzący niezbyt miło potraktowali swojego gościa. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy odnośnie zachowania dziennikarzy.

Na pewno coś na WOŚP przekazałaś. Cóż to takiego? - zapytała Woźniak-Starak.

Krupa wyznała, że na aukcję przekazała swoją książkę z autografem, a ponadto osoba, która wygra licytację spotka się z modelką w schronisku, spędzi z nią dzień i będzie mogła przeprowadzić z nią "wywiad".

'DD TVN''DD TVN' screen/'DD TVN'

Dziennikarze dopytywali, od kiedy modelka wspiera WOŚP, a ona chętnie odpowiadała. Nagle Meller zszedł na inny tor i zaczął pytać o życie prywatne Krupy, a także jej nowego partnera, o którym ona jak na razie niechętnie mówi publicznie.

Słyszeliśmy ostatnio o kimś nowym w twoim otoczeniu. Jak on się nazywa? - zaczął.
Zdradzasz strasznie dużo intymnych szczegółów ze swojego życia. Nigdy nie miałaś ochoty ugryźć się w język? - dodała zaraz dziennikarka. 

Modelka pokrótce i bez szczegółów opowiedziała o nowym partnerze. Przyznała, że ona jest otwartą osobą, ale jej nowy mężczyzna zupełnie inaczej, więc raczej mało informacji o ich związku będzie można znaleźć w mediach. 

Krupa wybrnęła z sytuacji, ale prowadzący postanowili jej wtedy wytknąć także to, w jakiej bluzce pojawiła się w studio. Koszulka miała napis "CHWDP". Rozwinięcie skrótu znalazło się z tylu bluzki i w tym przypadku oznacza "chcę wam dać psa".

Przyszłaś w takiej koszulce, która wmurowała nas trochę w fotele - zaczęła Woźniak-Starak.
Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi - dodał Meller.

Joanna Krupa szybko odpowiedziała, że nie miała na celu obrazić nikogo, a także, że ma dystans do siebie i tego, co robi. 

Ale powiedzieli Ci, że tam z tyłu masz błąd? - zakończyła dziennikarka.

'DD TVN''DD TVN' screen/'DD TVN'

Po tej rozmowie w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zwrócili na nietypowe według nich zachowanie dziennikarzy, a najbardziej oberwało się Agnieszce Woźniak-Starak.

Dawno nie widziałam tak żenujących prowadzących! Pytania od pani redaktor były tak złośliwe, tak nie na miejscu i tak skaczące po tematach, że brakuje mi słów!
Pokazałaś wielki dystans do głupich i uszczypliwych uwag od nieszczęśliwej i zazdrosnej pani Starak.
Jak zawsze prowadząca Szulim musi sprowokować do dyskusji. Wielki szacun dla ciebie Asiu za wielki gest i serce.

Oglądaliście ten wywiad? Macie jakieś uwagi do prowadzących? Czy może wręcz przeciwnie?

MT

Więcej o:
Komentarze (113)
"Dzień dobry TVN". Prowadzący naskoczyli na Krupę? W sieci burza. "Nie widziałam tak żenujących prowadzących"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gośc

  Oceniono 71 razy 65

  Szulim myśli,że jak ubierze się w zlote piórka to nie będzie widać,że to głupia gęś.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 72 razy 60

  Tak żenujacego zachowania nie widziałam w tv nigdy. Dno dnem pogania. Chamskie zachowanie Szulim, niżej upaść się nie da, prawda? Na następna WOŚP to nie zobacza odemnie grosza. Wolę dać na schronisko Joanny Krupp!

 • Gość: Aza

  Oceniono 53 razy 49

  Nie lubię szulim i jak prowadzi ddtv nie oglądam wtedy jest strasznie sztuczna

 • Gość: Monia

  Oceniono 50 razy 42

  Szulimowa z tym brzydkim redaktorkiem pokazała dzisiaj dno kompletne.Zazdrosc,zawiść i jedzowatosc od dzisiaj nie wchodzę na ta stacje!

 • Gość: Aza

  Oceniono 41 razy 39

  Nie lubię szulim jak prowadzi ddtvn to nieogladam jest strasznie sztuczna kobieta nie chodzi o wygląd tylko o zachowanie

 • Gość: ZS>

  Oceniono 38 razy 36

  stara, zbotoksowana żyrafa. Zobaczcie jej zdjęcia z dawnych lat. Ma teraz zupełnie inne rysy. Też mi powód do dumy - przerobić twarz za duża kasę...

 • Gość: gość

  Oceniono 41 razy 33

  Pani prowadząca program to chyba dopłaca tv za możliwość prowadzenia tej audycji

 • Gość: Gosc

  Oceniono 37 razy 33

  Bo po co Szulim do ddtvn???? Ona się nie nadaje zakochana w sobie lala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX