Mikołaj Krawczyk nie płaci alimentów? Sprawą zajął się komornik, ale aktor ma na to sposób. Oj, nieładnie!

Jak donosi "Fakt", Mikołaj Krawczyk nie jest chętny do płacenia alimentów na swoje dzieci. Jego konto zajął komornik, ale aktor znalazł już dogodne dla siebie rozwiązanie.

Mikołaj Krawczyk jest ojcem dwóch synów - Roberta i Michała. Aktor ponoć unika płacenia alimentów na dzieci, których doczekał się z Anetą Zając. Konto Krawczyka zostało ponoć już zajęte przez komornika, ale jak podaje "Fakt", Krawczyk utrudnia mu odebranie zaległych pieniędzy. Aktorowi pomaga podobno jego obecna partnerka, Sylwia Juszczak.

Kiedy Mikołaj otrzymał pismo, że konto zajmie komornik, wyczyścił je i zatrudnił się w spółce kierowanej przez Sylwię. Teraz wszystkie pieniądze od pracodawców trafiają na konto jej firmy. A do niego komornik zgodnie z prawem nie ma dostępu - mówi informator tabloidu.

Krawczyk ma płacić na dzieci Anecie Zają trzy tysiące złotych. Niestety, od listopada nie wpłaca należnej kwoty.

Mikołaj jest zawzięty i chyba nie rozumie, że na jego złości i uporze tracą tylko bogu ducha winne dzieci - wyznał w "Fakcie" znajomy aktora.

Tabloid twierdzi, że chciał uzyskać komentarz od Mikołaja Krawczyka, lecz ten miał go odmówić. Do sytuacji nie odniosła się także była, ani obecna jego partnerka.

Relacje Mikołaja Krawczyka i Anety Zając

Zając i Krawczyk poznali się na planie "Pierwszej miłości", a następnie doczekali się dwójki dzieci. Aktor jednak wkrótce po tym, jak urodziły im się bliźniaki, Rafał i Michał, odszedł do Agnieszki Włodarczyk. Wtedy Zając starała się, żeby synowie mieli jak najmniejszy kontakt z nową partnerką swojego ojca. Krawczyk jednak rozstał się z Włodarczyk i związał z kolejną koleżanką "po fachu" - Sylwią Juszczak. Z tą natomiast Zając miała ponoć dobre stosunki. Jeśli jednak informacje o alimentach okażą się prawdziwe, to raczej ich relacje nie będą już dobre.

MT

Więcej o:
Komentarze (35)
Mikołaj Krawczyk nie chce płacić alimentów. Komornik zajął konto, ale aktor ma sposób. "Wyczyścił konto i zatrudnił się u Sylwii"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • boshary

  Oceniono 31 razy 25

  wiedział jak użyć instrumentu do robienia dzieci , natomiast nie wie jak używać rozumu albo go nie ma a w ogóle to kto to jest?

 • Gość: gosc

  Oceniono 27 razy 21

  bedziesz byczku rozpłodowy pracował w kamieniołomie za darmo ----aby twoje dzieci miały na buty i kurtki ----od tego tylko smierc cię wyzwoli ale zostali jeszcze twoi rodzice ktorzy zapłacą na dzieci twoje dzieci.

 • 1adasq

  Oceniono 17 razy 13

  wyjątkowo kochliwy jest...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 11

  BOJKOTOWAĆ TA JEGO SUCZ KTÓRA POMAGA MU W NIEPŁACENIU ALIMENTÓW. Bojkotować to całe ROZLEWISKO w którym graja.

 • Gość: sunia

  Oceniono 12 razy 10

  kawał sku...syna z tego krawczyka

 • kadykianus

  Oceniono 11 razy 9

  Ten buchaj nie wie, ze przez to bedzie mial zla prase i problemy zawodowe.

 • Gość: Ot Ola

  Oceniono 9 razy 7

  Każdy facet może mieć dzieci , ale nie każdy mężczyzna może zostać Tata . Wstyd , wstyd i jeszcze raz wstyd . Jak on może patrzeć w lustro . A jego obecna , paskudna , wredna lisica .

 • Gość: nitka

  Oceniono 8 razy 6

  zwykły dupek

 • Gość: Magda

  Oceniono 8 razy 6

  Szkoda gadać..takich cwaniaków cała masa!! Widać wymagająca ma druga rodzinę. Woli łożyć na nie swoje pociechy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX