Nie zgadniecie, z kim przyjaźni się Lewandowska. "Pytacie mnie często, kim się inspiruję". Doskonale ją znacie

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z... Martyną Wojciechowską. Okazuje się, że obie panie spędzają czas na rozmowach m.in. o macierzyństwie. "Martyna, dziękuję Ci za dziś! Jesteś moją inspiracją!", napisała żona Lewandowskiego.

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się, z kim się przyjaźni. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Martyną Wojciechowską. To zaskakująca informacja, bo do tej pory nikt nie mówił o ich bliskiej znajomości.


Lewandowska przyznała, że Wojciechowska jest dla niej inspiracją.

Pytacie mnie często, kim się inspiruję. Są to osoby zarówno ze świata sportu, nauki, jak i podróży. Jedną z nich jest Martyna. Kiedyś, będąc młodsza, zawsze chciałam Ją spotkać. Dzisiaj widujemy się co jakiś czas choćby na kawie i rozmawiamy jak dwie mamy, kobiety, motywatorki.


Wojciechowska na swoim profilu zamieściła bardzo podobne zdjęcie.

Duża dawka motywacji do treningu, zdrowego odżywiania siebie... i naszych Dzieci! Dziękuję Annie Lewandowskiej za wspólne śniadanie, które przedłużyło się prawie do lunchu - napisała Wojciechowska.

Co połączyło obie panie? Przede wszystkim macierzyństwo. Lewandowska przyznała, że spędzają bardzo dużo czasu na rozmowach.

I wiecie, o czym? O tym, jak to być mamą, tą zmęczoną, niewyspaną, ale też aktywną zawodowo i niezależną, tą mamą, która podąża z pełną miłością za potrzebami swojego dziecka, tą mamą, która się uśmiecha, nawet jak jest jej trudno, tą, która chce być najlepszym przykładem dla swojego dziecka, jak i dla innych. Mamą być dobrze jest!

Fani są zachwyceni! Nie od dziś wiadomo, że zarówno Lewandowska, jak i Wojciechowska cieszą się dużym uznaniem internautów. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Uwielbiam obie panie, fajne są takie spotkania z koleżankami, kiedy możemy dzielić się swoimi przeżyciami i inspirować. Obie pełne pasji i niesamowicie pozytywnej energii .
A może wspólny projekt? Serdeczności dla obu pań .

No własnie, a może Lewandowską i Wojciechowską połączą teraz jakieś zawodowe plany? Co to mogłoby być?

PC

Więcej o:
Komentarze (44)
Anna Lewandowska przyjaźni się z Martyną Wojciechowską. Wiemy, co połączyło trenerkę z dziennikarką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nalesniku

  Oceniono 25 razy 19

  to lewa zna takie słowo inspiracja??? WIEEELKIE ŁAAAAŁ !!!

 • cucurucu

  Oceniono 16 razy 12

  Leandowska musi byc strasznie zakompleksiona osoba i to sie leczy ale chyba nie w ten sposob.

 • exsero

  Oceniono 17 razy 9

  "Nie zgadniecie, z kim przyjaźni się Lewandowska."

  Wchodzę tu tylko po to, by napisać: nie obchodzą mnie przyjaźnie Lewandowskiej.

 • Gość: Barbara

  Oceniono 24 razy 8

  Lewandowska o przyjazni z ludzmi swiata nauki, sportu itp.A o czym niby mieli by oni rozmawiac z ta tepa dzida, ktora nie potrafi sklecic sensownie kilku zdan? Lewandowska to typowy przyklad osoby, z ktora przyjazn jest niemozliwa. Nie ma o czym z nia rozmawiac.Chyba ze usiasc sobie naprzeciw i ziewac.

 • Gość: mg

  Oceniono 15 razy 7

  ....a Wojciechowska o tym wie:))))))))))

 • Gość: nie_zazdroszczę_tak_tylko_mówię

  Oceniono 17 razy 7

  no tak. martyna jest inspiracją dla lewandowskiej, bo na pewno nie odwrotnie. martyna coś wie, coś umie, ma jakieś pasje, które rozwija od lat.
  a lewandowska? ma męża, który zarabia gruby hajs. to wszystko.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 5

  Jaka przyjaźń? Od czasu do czasu spotkają się na kawkę i pogawędza o macierzynstwie . A a sztuczna przylepną Lewego wyobraża sobie nie wiadomo co i chwali się jak gimbuska na portalach społecznościowych znajomością z Martyną. Nie lubię tej Ani- sztuczna, nie wzbudza zaufania ani tym bardziej sympatii. Woda sodowa uderzyła jej do głowy

 • Gość: Alka

  Oceniono 6 razy 4

  Czy lewe zna słowo PRZYJAŹŃ? Kilka rozmów zamieniła z Martyna i już se wielkie Przyjaciółki Anna nie odróżnia kolezenstwa od przyjaźni aż wstyd

 • cracken001

  Oceniono 12 razy 4

  A KOGO to kurrr wa obchodzi,z kim zadaje sie ta ZDZIRA???? Dalej eksploatujecie tego pustaka?? Nic dziwnego..Ewa Stoch ma miedzy uszami MOZG,a nie GOW NO jak lewa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX