Mistrzyni drugiego planu. Kobieta przeszkodziła dziennikarzowi w relacji "na żywo"

Do zaskakującej sytuacji doszło podczas nagrywania relacji sprzed Pałacu Prezydenckiego. Na oczach widzów kobieta wyciągnęła tanie wino i wypiła je o godzinie 11:00.

Telewizja na żywo ma to do siebie, że nie można kontrolować wszystkiego, co się wydarzy. Przekonał się o tym niedawno dziennikarz Kamil Sikora, za plecami którego pojawiła się prawdziwa mistrzyni drugiego planu. Wszystko działo się o godzinie 11:00 w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim.

Gdy dziennikarz relacjonował aktualne wydarzenia ze świata polityki, stanęła za nim  nieznana kobieta. Sikora nawet nie zorientował się, że ma towarzystwo. W trakcie jego wypowiedzi wyciągnęła tanie wino i wypiła je na oczach widzów.

Mistrzyni drugiego planuMistrzyni drugiego planu Screen z Twitter.com/ k_sikora

Dopiero, gdy zniknęła z planu, Sikora spojrzał się na bok. Po jego minie widać było, że jest zaskoczony i nie wie, co się przed chwilą wydarzyło. Prawdopodobne jest to, że reakcja kamerzysty, który widział całą sytuację, zastanowiła go i dała do myślenia, że mogło się coś wydarzyć za jego plecami.

Nie wiadomo, czy zrobiła to przypadkiem, czy specjalnie. Ale jedno trzeba przyznać. Tajemnicza kobieta pijąca tanie wino o 11:00 na wizji jest prawdziwą mistrzynią drugiego planu.

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Mistrzyni drugiego planu. Kobieta przeszkodziła dziennikarzowi w relacji "na żywo"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cześć

  Oceniono 7 razy 5

  Specjalnie to zrobili. Zresztą niby w jakiej tv to było?

 • Gość: rebi

  Oceniono 3 razy 3

  nie wypiła tylko pociągnęła łyka i miała już wyjęte

 • Gość: Vb

  Oceniono 2 razy 2

  Widać ze specjalnie

 • Gość: Mag

  Oceniono 4 razy 0

  Była spragniona wielkie mi co

 • Gość: Kmk

  Oceniono 4 razy 0

  A kamerzysta nie mógł zmienić planu. No naprawdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX