Syn Mikołaja z "Rolnika..." w końcu skomentował młodszą o 33 lata narzeczoną ojca. "Wielu facetów mu zazdrości"

Mikołaj z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" zaręczył się z kobietą młodszą o 33 lata. Jego syn przewiduje, że szybko złapią wspólny język z Martą i kibicuje nowemu związkowi ojca.

"Rolnik szuka żony". Mikołaj nie zakochał się w żadnej z kandydatek zaproszonych do swojego domu, jednak dzięki programowi spotkał prawdziwą miłość. Okazało się, że szczęście czekało tuż za rogiem i związał się mieszkającą niedaleko niego Martą

Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku czy cokolwiek jej proponować. Czekałem właśnie na taką kobietę. To ideał! - wyznał Mikołaj w świątecznym odcinku.

Szybko się zaręczyli, o czym poinformowali przed kamerami w towarzystwie Marty Manowskiej i innych uczestników programu. Dla Mikołaja jednak najważniejsza była akceptacja jego dzieci: córki Magdy i syna Michała. Na szczęście 40-letnia partnerka ojca przypadła im do gustu.

Marta to świetna kobieta, zgrabna, piękna, sympatyczna i bardzo skromna. Sądzę, że będziemy się bez problemu dogadywać - powiedział Michał w rozmowie z "Rewią". - Rozumiem ojca, bo już dawno przekonałem się, że bez miłości jest źle - dodał.

Wyznał też, że z niecierpliwością czeka na ślub taty. Przy okazji nie ukrywa, że jego zdaniem Mikołaj ma wiele szczęścia.

Sądzę, że wielu facetów zazdrości mu takiego życia - dodał na koniec.

Jak widać udział w programie całkowicie odmienił życie Mikołaja. Teraz czekamy na informację o dacie ślubu i zdjęcia z uroczystości.

AW

Kultowe ikony lat 90. Ciekawe, czy jeszcze je pamiętasz?
1/12Ta supermodelka występowała w teledyskach George'a Michaela i Prince'a. Wyróżnia ją charakterystyczny pieprzyk. To:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (48)
"Rolnik szuka żonyu". Syn Mikołaja o narzeczonej ojca. Te słowa wiele znaczą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • margot452

  Oceniono 72 razy 66

  Na zdjęciu to narzeczona czy syn?

 • abbc123

  Oceniono 30 razy 26

  Ta osoba ma 39 czy 40 lat? Niewiarygodne, żeby w takim wieku wyglądać już tak wiekowo, bardziej na 70 lat niestety. No ale cóż, słabe geny widocznie. Poza tym spadek dostanie syn, więc nie ma co się kręcić przy takim panu.

 • Gość: cezar85

  Oceniono 28 razy 22

  ona wygląda jak szczęśliwy mop

 • Gość: Bogda

  Oceniono 21 razy 21

  Jeśli szukał partnerki dużo młodszej od siebie to powinien to sprecyzować w swoich oczekiwaniach przy naborze kandydatek do programu. To było bardzo nie fair, że dobrano mu kandydatki podług jego wieku a on od samego początku nie interesował się nimi bo miał zupełnie inne oczekiwania. To był rodzaj kpiny lub żartu z tych kobiet!

 • Gość: Agnes

  Oceniono 27 razy 19

  Widzę, że mikołaj poznał babochlopa, nawet wyższego od siebie,śmiesznie to wygląda.Porażka.

 • Gość: xxxx

  Oceniono 18 razy 18

  jak jemu zazdroszczą, to jej współczują

 • kat_ja1

  Oceniono 22 razy 16

  Myślałam, że na zdjęciu to ten jego syn....Szczerze, jeśli ta pani? ze zdjęcia ma 40 lat, to sie wcale nie dziwię, że zainteresowała się dziadkiem w wieku 70 lat. Mój ojciec ma 70 lat i jest na takiego starszego pana dość przystojny, ma wciąż swoje włosy, tyle, że posiwiałe, nie wyłysiał, nie przytył, ale nawet jego nie wyobrażam sobie z kobietą młodszą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX