Córka Teri Hatcher chętnie udziela się w sieci. Nastolatka pozuje w bikini i dodaje zdjęcia z drinkami. Pokazała też chłopaka

Teri Hatcher jest matką nastoletniej Emerson. Dziewczyna chętnie chwali się swoim życiem i dodaje wiele zdjęć. Niektóre są dosyć odważne.

Teri Hatcher w serialu "Gotowe na wszystko" wcieliła się w matkę dwójki dzieci. Prywatnie aktorka doczekała się jednej córki - 20-letniej Emerson. Ostatnio paparazzi zrobili im zdjęcia, kiedy prawdopodobnie wracały z siłowni. 

Dziewczyna, jak większość nastolatek, chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia. Na jej profilu można znaleźć fotki z rodziną, znajomymi czy chłopakiem. Pojawiają się także zdjęcia w bikini czy fotki z drinkami. 

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Ojcem Emerson jest Jon Tenney, były mąż Teri Hatcher. Para była ze sobą w związku małżeńskim przez 9 lat, ostatecznie rozstali się w 2003 roku. Dziewczyna przyjęła nazwisko ojca. Tenney, jak jego była żona, także jest aktorem. W ślady rodziców idzie także Emerson, która na swoim koncie ma pracę przy filmach animowanych. Użyczyła głosu w następujących produkcjach: "Koralina i tajemnicze drzwi " czy "Samoloty".

Uważacie, że jest podobna do matki?

MT

Więcej o:
Komentarze (5)
Teri Hatcher ma nastoletnią córkę. Emerson Tenney chętnie pokazuje swoje zdjęcia na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Julia

  Oceniono 6 razy 6

  20-letnia nastolatka.

 • Gość: abc

  Oceniono 5 razy 3

  mama dużo ładniejsza - zarówno z sylwetki, jak i twarzy. a 20 lat to już nie nastolatka :D :D :D :D

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 2 razy 2

  Normalna, zwykła dziewczyna. Ładna, ale bez szału. Matka ładniejsza. Lepsza twarz i figura. Może jeszcze Córka się "wyrobi" 😀

 • Gość: trolololo

  0

  Dudy nie urywa. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX