Anna Lewandowska nominowana w konkursie "Biologiczna Bzdura Roku". Za co? Jedna z jej teorii oburzyła znawców

Anna Lewandowska została nominowana w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017! Takiego "wyróżnienia" chyba się nie spodziewała.

Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się z fanami swoimi poradami z zakresu ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Z jej rad korzysta sporo osób, które są zachwycone jej wpisami. Jak się okazuje, nie każdy tak entuzjastycznie przyjmuje wskazówki trenerki. "Lewa" została nominowana do nagrody w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017.

Ten nietypowy plebiscyt został zorganizowany przez Łukasza Sakowskiego, autora bloga "To tylko teoria". Bloger na swojej stronie wymienił trzy, według niego, najgorsze teorie Lewandowskiej. 

Jedna o tym, że mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób, druga o tym, że smalec gęsi to źródło białka, a trzecia o miodzie jako leku na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące. Smalec jest tłuszczem i jest weń (nie w białko) bogaty, natomiast miód nie może być lekiem na cukrzycę. To, że zawiera cukry redukujące wcale nie oznacza, że redukuje cukrzycę - napisał na blogu.

Sakowski ostatecznie wybrał tylko jedną poradę "Lewej", która trafiła do konkursu, a tym samym zapewniła jej nominację w plebiscycie. Według blogera największa bzdura, którą z fanami podzieliła się trenerka, to teoria dotycząca gęsiego smalcu. Lewandowska na razie nie odniosła się do nominacji, ani do krytycznego wpisu blogera. 

Korzystacie z porad terenerki, czy może też uważacie, że jej wpisy to bzdury? 

MT

Więcej o:
Komentarze (46)
Anna Lewandowska nominowana w konkursie "Biologiczna Bzdura Roku". Za co? Jedna z jej teorii oburzyła znawców
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elzbietttta

  Oceniono 46 razy 34

  A czegoż spodziewać się po pańci, która nie potrafi wysłowić się, a poziom jej wypowiedzi przyprawia o rumieniec wstydu, że dorosła osoba może mieć takie braki w wykształceniu.

 • Gość: olek

  Oceniono 37 razy 29

  Na początku nie rozumiałem, dlaczego jej tak wszyscy nie lubią, ale żeczywiście, sympatyczna to ona nie jest, o wiarygodności już nie wspominam

 • Gość: Ali

  Oceniono 27 razy 23

  Lewandowskiej brakuje dużo wiedzy odnośnie spraw żywienia zdrowego bo to co pisze to tylko się ośmiesza Czytają Anny porady dietetycy lekarze specjaliści od żywienia z bogatą wiedzą którzy mają.doktoraty duże doświadczenie a Lewandowska żadnego a uważa ze na wszystkim się zna najlepiej Nareszcie byli tacy co utarli nos zarozumialego pazernej pannicy Jej mina była bezcenna

 • Gość: Gg

  Oceniono 21 razy 19

  Nie zapomnę jej wywodu nt. diety matki karmiacej (na długo przed jej ciążą) - nie dość, że bzdury i zabobony, to jeszcze sama sobie przeczyła. Naprawdę, jak nic do niej nie miałam, kiedy się pojawiła, tak mam jej dość teraz, kiedy wiadomo, co sobą reprezentuje...

 • Gość: Jane

  Oceniono 14 razy 14

  Szczerze to nie żal mi Anny Lewandowskiej Za bardzo była pewna siebie ona całą rodziną Lewandowskich i Stachurskich Zachowanie w wywiadach i te wypowiedzi z ust Anny były katastrofa również te wpisy na istagramie Lewandowskiej brak słów Uważa się za Panią która na wszystkim się zna Ale nie pomyślała ze czytają jej porady ludzie specjaliści w danych dziedzinach ludzie którzy mają dyplomy doktoraty i bogata wiedzę na tematy diety żywienia itd Anka uważa się za specjalistę od wszystkiego A w sumie zajmowała się kiedyś sportem I nie była znana to dzięki mężowi Robertowi ma to co ma ale brakuje jej klasy i skromności Pazerność i chciwość ja gubi i coraz bardziej jest nie lubiana Ona przypomina mi pewna bajkie O rybaku i złotej rybce

 • Gość: ted

  Oceniono 15 razy 13

  powinna wygrac konkurs najbardzie nie lubiana i upierdliwa postac roku

 • Gość: Czytelnik

  Oceniono 10 razy 10

  Jeśli to prawda to mega przypał dla Any L. Kolejny cios. Twarz Any L nie tryska od dawna motywacją,energią i tym całym pozytywnym gadaniem. Tak to widze.

 • Gość: tttt

  Oceniono 9 razy 9

  Ona ogólnie jest kretynką. Jak można być rzekomo po dietetyce, nawet skończonej na głupim AWFie, i opowiadać takie kocopały? Ta kobieta powinna być nominowana w plebiscycie na największą żenadę i najbardziej wku...ającego człowieka roku.

 • Gość: ble ble ble

  Oceniono 9 razy 9

  bardzo mądre słowa pani Lewandowskiej pod powyższym zdjęciem. Nie oceniaj książki po okładce. To .,że się pięknie wychodzi na zdjęciach,że się wypina i napręża ,żeby uchodzić za seksbombę , to że się chce wypowiadać na każdy temat nie znając się kompletnie na niczym nie znaczy ,że się jest mądrym,pięknym i wykształconym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX