To najodważniejsze zdjęcie Lewandowskiej, jakie widzieliśmy. "Oczu nie można oderwać"

10.01.2018 14:15
Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem ze swojej najnowszej sesji. Fani rozpływają się w zachwytach nad nogami trenerki.

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu jest ambasadorką marki Calzedonia. Trenerka szykuje właśnie nową kampanię, na potrzeby której wzięła udział w sesji zdjęciowej. Ku uciesze swoich fanów uchyliła rąbka tajemnicy na Instagramie, publikując zdjęcie zza kulis. Dzięki temu możemy podziwiać jej długie, zgrabne nogi w bardzo krótkich szortach, seksownych rajstopach i wysokich szpilkach. Wow! W tak drapieżnym wydaniu jeszcze nie widzieliśmy Anny Lewandowskiej.

Kobiety inspirujcie się. Pokażcie swoje nogi. Każda z nas jest wyjątkowa - widniał podpis obok fotografii, wskazujący, jakie będzie hasło przewodnie nowej kampanii Anny Lewandowskiej.

Fanom takie seksowne wcielenie Anny Lewandowskiej bardzo przypadło do gustu. W swoich komentarzach pod zdjęciem dali wyraz swoim zachwytom. Komplementom nie było końca.

Boska Lewandowska.
Najpiękniejsze nogi!
Twoje nogi idealne!
Oczu nie można oderwać.

A Waszym zdaniem Anna Lewandowska jako ambasadorka marki rajstop to dobry wybór?

AG

Biel. Quiz wiedzy ogólnej
1/15Dźwięk wydawany przez bociana białego nazywamy:

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (162)
Anna Lewandowska w najnowszej kampanii marki Calzedonia. W tak seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Co za nogi!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane