Dawno niewidziana Emma Watson wróciła na salony. Wygląda zachwycająco! Pokazała też nową fryzurę

Emma Watson pojawiła się na Złotych Globach i zachwyciła. Po wielu miesiącach nieobecności na branżowych imprezach wróciła z odmienioną fryzurą.

Emma Watson już od dłuższego czasu nie pojawiała się na oficjalnych wyjściach. Ostatnio widzieliśmy ją w lutym na premierze "Pięknej i bestii". Teraz mieliśmy okazję zobaczyć ją na Złotych Globach. Wróciła w wielkim stylu i pochwaliła się nową fryzurą. Watson swój odmieniony wygląd pokazała już wcześniej na Instagramie, ale dopiero teraz zaprezentowała go szerszej publiczności.

Nie tylko jej odmieniony wygląd skupił uwagę fotoreporterów. Również jej suknia była niezwykle piękna. Watson, jak wiele innych gwiazd ubrała się na czarno. Nie oznacza to jednak, że wyglądała nudno. Aktorka założyła suknię z dwoma rozporkami, dekoltem z siateczki, a także ozdobnymi rękawami. Skromnie, ale z klasą i bardzo elegancko.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Piękny wygląd Emmy chyba nikogo nie zaskoczył. Jak zawsze prezentowała się nienagannie. Zgadzacie się? Co myślicie o jej nowej fryzurze?

MT

Więcej o:
Komentarze (1)
Złote Globy 2018. Emma Watson pochwaliła się nową fryzurą. To jej pierwsze wyjście od kilku miesięcy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: czy ja mam wade wymowy

    Oceniono 1 raz -1

    merkel prosiła żeby zespół do zamordowania tego pana który ma bardzo podobne zdjecie do tego nr 2 powyżej (z Hamburga, cytat z rozmowy był przed chwilą na deutsche well razem z kobietą przechodniem podobną do barbary h.) był dobrze przygotowany. ochrania go angielski kontrwywiad wojskowy i kilka jednostek wojskowych do zadań specjalnych, ludzie z bronią bedą go osłaniać w londynie. bruno kahl, szef niemieckich służb specjalnych apeluje o szczytowa mobilizacje i wzorową współprace miedzy niemcami i polskimi zabójcami. gazeta wyborcza w razie morderstwa polaków i niemców ma natychmiast oczerniac anglików i zrzucić wine na anglików. wyborcza ma potem wyprzec sie podobieństw jakichkolwiek materiałów. to rozkaz merkel. inaczej odetnie finansowanie wyborczej przez niemiecką izbe turystyczną.raportujecie z wyborczej bruno kahlowi i geby na kłódke.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX