Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Ona milczy, ale są kolejne dowody

Kilka dni temu pojawiły się plotki, że Cameron Diaz jest w ciąży. Nie odniosła się jeszcze do tych doniesień, jednak jej najnowsze zdjęcia wiele zdradzają.

Cameron Diaz i jej mąż, Benji Madden, od dawna starają się o dziecko. Po kilku nieudanych próbach prawdopodobnie ich marzenie właśnie się spełniło. Pojawiła się bowiem informacja, że aktorka jest w ciąży. Małżeństwo jeszcze nie skomentowało tych doniesień, ale zdjęcia Diaz mogą świadczyć o tym, że jest to prawda.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy wracała z zakupów. Miała na sobie szeroki sweter, co może wskazywać, że próbuje ukryć zaokrąglony brzuch. Przypomnijmy, że jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów stosowanych przez gwiazdy i celebrytów, którzy nie chcą przyznać się do tego, że spodziewają się dziecka. Tak było np. w przypadku ciężarnej Khloe Kardashian.

Dodatkowo na twarzy 45-letniej aktorki maluje się radość i widać, że jest szczęśliwa. Dziecko od dawna było jej marzeniem, ma za sobą nieudane próby zapłodnienia in-vitro. Niepowodzenia obciążyły ją fizycznie i psychicznie, ale we wszystkim wspierał ją mąż.

Dlatego życzymy Cameron, żeby wreszcie jej marzenie się spełniło!

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Są na to kolejne dowody
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ala

  Oceniono 9 razy 9

  Ta koleżanka co z nią szła tez pewnie się spodziewa dziecka o ma luźny sweter. ..

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 11 razy 9

  Jej uśmiech przeraża!

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Ta aktorka jakos zdziadziala i ma takiego kurduplowatego meza a ciazy to u niej nie widze poprostu sweter odstaje

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego mi tu lewandowska wyskakuje?

 • Gość: amk

  Oceniono 1 raz 1

  wszystkie filmy z c.d. są super... jedna z moich ulubionych aktorek:) pozdrawiam

 • Gość: Jackie

  0

  Luźny sweter nie zawsze świadczy o ciązy. Może przesadziła z jedzeniem i próbuje ukryć ciążę ale spożywczą... Ja radze się wziąc za siebie, jakaś dieta, iqacai i będzie lepiej. I skończą się plotki. :D

 • Gość: Czas

  0

  Jeżeli to ona jest na zdjęciu, to albo jest rzeczywiście w trudnej ciąży i puchnie, albo powinna sądzić swego plastyka ... Wygląda bardzo niekorzystnie. Jeśli to ciąża - ok, nie czepiam się, przejdzie za parę miesięcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX