Koroniewska i Dowbor wybierają wózek dla dziecka. "O ja pier...". Reakcja dziennikarza bezcenna

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedługo znów zostaną rodzicami. Właśnie są w trakcie wyboru wózka dla dziecka.

Maciej Dowbor na swoim Instagramie opublikował zdjęcie ze sklepu z wózkami dziecięcymi. Fotografia pokazuje model, który wywarł na dziennikarzu aż tak ogromne wrażenie, że o mały włos nie użył wulgaryzmu. 

O ja pier... Nigdy nie sądziłem, że będę się jarał wózkiem dziecięcym! Ale sztos. Szkoda tylko, że w tym segmencie domowych zakupów moja pozycja w hierarchii jest na samym dole - wyznał dziennikarz.

Wózek ewidentne zachwycił przyszłego tatę.Wszystko za sprawą napisu "Ironman" - wiadomo nie od dziś, że Dowbor jest zapalonym sportowcem i brał udział w triathlonie.

Wpis jednak sugeruje, że to partnerka Dowbora - Joanna Koroniewska jest osobą decyzyjną w kwestii kompletowania wyprawki i to do niej należy wybór wózka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Jak się okazuje, do narodzin dziecka podchodzi ze spokojem. 

Jestem już doświadczony w tych sprawach. To nie jest mój pierwszy raz, więc podchodzę do tego ze spokojem. Poza tym w moim wieku takie emocje przeżywa się już w inny sposób. Z założenia jestem osobą raczej spokojną - powiedział Dowbor w rozmowie z Plejadą.

Życzymy Maciejowi Dowborowi spokoju również w kwestii zakupów! :)

PC

Więcej o:
Komentarze (14)
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybierają wózek dla dziecka. "O ja pier..." [ZDJĘCIE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • popijajac_piwo

  Oceniono 9 razy 7

  Podniecić się chińskim gó.wnem bo ma napis Ironman? Trochę bieda umysłowa...

 • Gość: yuraa

  Oceniono 9 razy 7

  a ta pani zawsze taka rozdziawiona ?

 • Gość: liberte

  Oceniono 4 razy 4

  O ja pie...... o jaki sztos... o jaki dziennikarz...

 • loonax007

  Oceniono 2 razy 2

  Na scenie klasa i ą,ę....szkoda,że prywatnie taka zmiana...jakoś sobie nie wyobrażam np. śp. p.Kydrynskiego,żeby mogl prywatnie napisac coś w podobnym stylu.Noblesse oblique,Panie Dowbor.

 • Gość: grgr

  Oceniono 1 raz 1

  serio wybor wozka do wozenia doopy progenitury jakiejs miernej podrzędnej i brzydkiej niby aktorki jest warty wpisu na jakimkolwiek portalu?

 • zzz.zzzz

  Oceniono 5 razy 1

  Czekaj koorvo, z wózkiem czy bez, jeszcze się spotkamy na Wale Zawadowskim i wtedy zobaczysz, kto iron- a kto pisdaman, czyli dowbor.
  Ostatnio ci się upiekło, ale to tyle twojego farta, szma.ciarzu. Niech chociaż dziecko będzie zdrowe jak juz ojciec poyebany... See ya soon!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Skomentuje tak Kupa durniow!!!! Ten dzieciak ma wygodnie leżeć w tym wózku a nie cyrk robić markowy!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX