Rodzinna kłótnia o wychowanie dziecka? Rosati dodała jedno zdjęcie i zamknęła usta wszystkim hejterom

Matka Weroniki Rosati nie chce być babcią, kobieta nie przyłoży ręki do wychowania nowego członka rodziny - taki news pojawił się w sieci kilka dni temu. Weronika dodała zdjęcie, które wszystko wyjaśnia.

Weronika Rosati niewiele mówiła o swojej ciąży. W grudniu urodziła swoje pierwsze dziecko i od razu pojawiły się plotki na jej temat. Tabloidy opisały kłótnię między aktorką a jej matką. Świeżo upieczona babcia, Teresa Rosati, rzekomo nie była zainteresowana opieką nad wnukiem.

Postawiła sprawę jasno i stwierdziła, że jeśli Weronika będzie chciała grać albo pokazywać się na salonach, musi poszukać sobie opiekunki – mogliśmy przeczytać na łamach "Faktu".

Weronika w elegancki sposób odpowiedziała hejterom i zdementowała plotkę. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z hasztagiem #hatersgonnahate. Widzimy, że jej relacje z mamą są w jak najlepszym porządku.

Najlepsza babcia - napisała pod zdjęciem. 

Na zdjęciu widzimy jasno, że kobiety nie są pokłócone. Komentarze fanów pokazują ich zadowolenie i wyśmiewają internetowy hejt.

A tutaj w kraju piszą jakieś totalne bzdury...  Ale kto by się tym przejmował.
Śliczne.
Serdeczności dla Pań.

Jak widać, nie warto wierzyć w każde rewelacje kolorowej prasy.

PC

Rosati skompletowała wyprawkę dla córki. Cena za całość? 20 tysięcy złotych. Spójrzcie, co wybrała

Więcej o:
Komentarze (24)
Teresa Rosati nie chce zajmować się wnukiem? Weronika Rosati komentuje na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 29 razy 25

  Dzieci maja rodziców.To oni są od zajmowania się dzieckiem. Babcia i dziadek to Instytucja, która jest fantastyczna i potrzebna emocjonalnie, ale babcia i dziadek maja swoje życie , mogą pomóc ale nie są od codziennego zajmowania się wnukami.

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 21 razy 19

  Ale kogo to obchodzi?

 • popieramkukiza

  Oceniono 14 razy 14

  To fakt - na tym zdjęciu się nie kłócą.

 • Muzzer27 -

  Oceniono 5 razy 5

  Tak, na zdjęciu faktycznie nie widać, że są pokłócone. Widać jedynie, że Weronika na śniadanie zjadła bułkę z almette i popiła go sokiem pomarańczowym, a jej mama dwa dni wcześniej uderzyła kolanem w tapczan.

 • Gość: juju

  Oceniono 4 razy 2

  Postawiła sprawę jasno i stwierdziła, że jeśli Weronika będzie chciała grać albo pokazywać się na salonach, musi poszukać sobie opiekunki...............i słusznie,babcie nie są od wychowywania i pilnowania wnuka czy wnuczki:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Plotki rozpuszcza sama Rosati, żeby nikt o niej nie zapomniał, gdy siedzi w USA. Doktorek opłaca armię nianiek, więc nie tylko babcia nie musi pomagać w opiece, ale pewnie i Werka się specjalnie nie przemęcza i przesypia całe noce. Ciekawe czy rozpuszczona Esterka chociaż raz zmieniła córce pieluchę ?

 • Gość: Amanda

  Oceniono 27 razy 1

  Werciu czy to jest córka Harveya W?

 • Gość: Vero

  0

  Kto chciał zniszczyć Weronikę i jej karierę podsuwając jej partnerów z niskich elit biznesu i polityki..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX